В Кривому Розі злочинці намагались вкрасти труби

В Кривому Розі злочинці намагались вкрасти труби

Фото: tildacdn.com

Вчора, 1 вересня, приблизно по обіді до патрульних надійшла інформація про невідомих людей, що намагаються зрізати труби, по які забезпечують водою цілий мікрорайон, але про все по черзі.

Так, по інформації яку надали у прес-службі патрульної поліції, на мікрорайоні Рибасово (129 квартал) бригада з 5 чоловіків, озброївшись газовим різаком, намагалися демонтувати труби водопостачання. Цю «бригаду» помітили громадяни, та повідомили про це в поліцію.

Прибувши на виклик, поліцейські встановили, що труби знаходяться у власності КП «Кривбасводоканал», тому викликали відповідального працівника підприємства. Окрім робітника водоканалу на місце події приїхав представник тих 5 чоловіків, що займалися демонтажем, та надав дозвільні документи на проведення робіт.

Перевіряючи документи, що надав представник демонтажників, інспектори патрульної поліції помітили на них ознаки підробки. До того ж, працівник водоканалу запевнив, що у разі продовження демонтажних робіт на цій ділянці водогону, цілий мікрорайон може залишитись без води, в наслідок чого можливі значні збитки.

Слідчо-оперативна група також не повірила наданим документам і для встановлення всіх обставин цієї справи забрала робітників з обладнанням до Жовтневого відділу поліції.

Комментарии (7)

Шкода

19:25, 02 сентября 2016

Скоро и полицейские, будут настоящие и поддельные..

sema

13:02, 03 сентября 2016

А чего будут? Они и сейчас есть - нормальные новые полицейские(встречал лично) и мycopa паскудные.

Виталька_я

15:38, 03 сентября 2016

Согласен! Хороший мусор-дохлый мусор! А полицаи-пока нормально, а там посмотрим...

вайбер

19:27, 02 сентября 2016

Умельцы. Банда какая-то.

ТАРАНТУЛ

20:10, 02 сентября 2016

Кривбасводоканал вот кто ЗЛОЧЫНЦИ и крадут он куда уж больше....

sema

13:07, 03 сентября 2016

кто много ездит по городу наверное заметили как во многих местах вода течет по дороге, зато новый директор(переселенец из Запорожья) усиленно разгоняет трудовой коллектив - то ли по чьему то приказу, то ли от недостатка серого вещества. так что уважаемые сограждане скоро не только вода потечет по дороге , а и дерьмо. вопрос времени.

Валерий Скрибка

16:41, 04 сентября 2016

Уже есть поддельные полицейские для "изъятия" штрафов. На !-м Восточном задержали расхитителей труб "на горячем". С транспортом для вывоза, для погрузки. И что... А ничёо! Поэтому воровали и будут воровать, потому, что в горкоме сидит наглаая вороватая морда. А другая заведует раздачей городских маршрутов. А третья, социальная. Подаешь на субсидии, а тебе шиш - у них видите ли лимит исчерпан.

Ссылка скопирована в буфер обмена