В Кривому Розі злочинці намагались вкрасти труби

Главное фото новости
Фото: tildacdn.com
1kr.ua
Вчора, 1 вересня, приблизно по обіді до патрульних надійшла інформація про невідомих людей, що намагаються зрізати труби, по які забезпечують водою цілий мікрорайон, але про все по черзі.

Так, по інформації яку надали у прес-службі патрульної поліції, на мікрорайоні Рибасово (129 квартал) бригада з 5 чоловіків, озброївшись газовим різаком, намагалися демонтувати труби водопостачання. Цю «бригаду» помітили громадяни, та повідомили про це в поліцію.

Прибувши на виклик, поліцейські встановили, що труби знаходяться у власності КП «Кривбасводоканал», тому викликали відповідального працівника підприємства. Окрім робітника водоканалу на місце події приїхав представник тих 5 чоловіків, що займалися демонтажем, та надав дозвільні документи на проведення робіт.

Перевіряючи документи, що надав представник демонтажників, інспектори патрульної поліції помітили на них ознаки підробки. До того ж, працівник водоканалу запевнив, що у разі продовження демонтажних робіт на цій ділянці водогону, цілий мікрорайон може залишитись без води, в наслідок чого можливі значні збитки.

Слідчо-оперативна група також не повірила наданим документам і для встановлення всіх обставин цієї справи забрала робітників з обладнанням до Жовтневого відділу поліції.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 25 мин

Все хорошо

04 : 07

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com