В Кривому Розі стартувала літня спартакіада «Юність-2016»

Главное фото новости
Фото: micrusha.ua
1kr.ua
Голова комітету з фізичної культури та спорту Валентин Толбас інформуэ про те, що метою організації змістовного дозвілля та зайнятості дітей, підлітків і молоді під час літнього оздоровчого періоду, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, використовуючи всю наявну спортивну базу району, 07 червня 2016 року о 10.00 на спортивному майданчику за місцем мешкання населення, розташованого за адресою: вул. Космонавтів, 5, традиційним спортивно-масовим заходом «Олімп» викликає на старт» розпочалася районна між табірна спартакіада «Юність-2016». Естафету спортивно-масових заходів і змагань, за традицією, розпочинають працівники комунального позашкільного навчального закладу «Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп».

В спортивному заході взяли участь понад 600 чоловік з п’яти дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням (КЗШ №№ 14, 19, 72, 120 та КГ)

№ 91, які приймали участь у конкурсі вболівальників). Захід розпочався традиційним парадом учасників спартакіади та показовим виступом вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп» (гуртка естетичної гімнастики). Команди змагалися в шести видах спорту: з міні-футболу, настільного тенісу, шашок, армспорту, в естафеті «Веселі старти», а також конкурсах «кращих вболівальників».

Підвівши підсумки проведених змагань, перше загальнокомандне місце виборола команда КЗШ № 120 (12 балів), друге місце посіла збірна команда КЗШ № 19 (14 балів), третє місце поділили між собою команди КЗШ № 14 та КЗШ № 72 (17 балів).

Всі команди-учасниці між табірної спартакіади та кращі вболівальники заходу були нагороджені грамотами та спортивним інвентарем. Від депутата районної у місті ради Криворотнього Ігоря Івановича та його помічника Герасименко Григорія Павловича всі учасники районного спортивно-масового заходу та найактивніші вболівальники отримали солодкі подарунки у вигляді морозива.

Діти – це наше майбутнє! В здоровому тілі – здоровий дух! А здорова нація – здорове й розвинене суспільство! Не забуваймо це!

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

02 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Спорт

Booking.com