Криворізькі рятувальники відвідали навчальні заклади міста

Главное фото новости
Фото: ДСНС
Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров'я людини, а особливо дитини. Саме тому рятувальники приділяють значну увагу профілактичній роботі з дітьми.

Так, в рамках проведення дня цивільного захисту та напередодні Міжнародного дня захисту дітей, співробітники ДСНС Кривого Рогу відвідали навчальні заклади міста з проведенням інформаційно-роз’яснювальних бесід, спрямованих на попередження виникнення пожеж через дитячі пустощі з вогнем та самовільне користування побутовими приладами у відсутності дорослих.

Підростаюче покоління навчали правилам і навичкам безпечної поведінки вдома і на прогулянках, коли дорослих немає поряд, розповідали, як потрібно діяти у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації. Ще однією важливою темою профілактичних бесід стали правила поведінки і алгоритм дій при виявлені підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Діти задавали вогнеборцям безліч питань, на які отримували вичерпні відповіді.

Під час знаходження в навчальних закладах, рятувальники не забували провести роз’яснювальну роботу з педагогами та працюючим персоналом. Так працівникам нагадали правильність дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, послідовність і способи евакуації, навчали, як правильно застосовувати вогнегасник.

На прощання фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій роздавали дітям профілактичні листівки і пам’ятки, для кращого усвідомлення і запам’ятовування отриманої інформації.

Прес-служба ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество