У Кривому Розі вартові доріг провели зі студентами заняття з безпеки дорожнього руху

Главное фото новости
Фото: Прес-служба ГУ НП
Напередодні літніх канікул вартові доріг організували «правову» класну годину для студентів Криворізького професійного гірничо–технологічного ліцею.

Одним з основних питань під час зустрічі зі студентами, стала безпека кожного з них під час участі в дорожньому русі. Саме в студентські роки багато юнаків і дівчат вперше отримують статус водія, однак через відсутність досвіду в керуванні часто стають учасниками дорожньо-транспортних пригод. Так само і в якості пішоходів, деякі неповнолітні забувають про існування Правил дорожнього руху, або ж вважаючи себе дорослими та досвідченими дозволяють собі їх порушувати.

У ході зустрічі студенти дізналися про стан аварійності за участю неповнолітніх, найпоширеніші види порушень Правил дорожнього руху, що допускаються водіями та пішоходами. Приклади «з життя», які наводили працівники поліції, вражали та змушували поміркувати про свою поведінку на дорозі. Студенти відзначили, що ніколи не замислювались про те, що найменше порушення Правил дорожнього руху може призвести до трагічних наслідків не тільки для них самих, а й для інших людей.

Окрема частина бесіди пройшла у формі «запитання - відповідь». Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його цікавлять, та отримати на них компетентні, вичерпні відповіді.

Працівники поліції вважають, що проведення подібних занять допоможе майбутнім водіям не тільки краще усвідомити важливість проблеми дорожньої безпеки, а й навчитися самостійно приймати рішення в екстреній дорожньої ситуації, не перекладаючи відповідальність на інших.

Пресс-служба ГУ НП в Дніпропетровській області.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество