Друга річниця. 40-й батальйон «Кривбас» відзначив День Пам'яті

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вони були створені як Батальйон територіальної оборони, але опинились у найстрашніших горнилах неоголошеної війни. Згодом батальйон став окремим , мотопіхотним . Вони пройшли Іловайськ і Дебальцево. Багато хто зних повертається на передову, а решта, хто повернувся до мирного життя продовжує роботу тут, у Кривому Розі.

Уривки історії: На момент виходу із Дебальцево в баталйьоні «Кривбас» був 21 загиблий.

Сьогодні, 21 травня, у Палаці молоді та студентів об 11:00 годині розпочався урочистий День Пам"яті, річниці створення батальйону «Кривбас». Цей захід приурочений значній для міста події, адже це день, коли наші хлопці створили батальйон, та відстояли, великою ціною, право називатись Українцем, та захистили ті непорушні права на суверенітет нашої держави. Та звісно, тим самим забезпечивши безпеку нашого міста.

На сцені палацу були представлені виступи талановитих колективів Криворіжжя, лунали слова привітань та вдячності.

Окрім пошани пам’яті, та нагород полеглим на полі бою неоголошеної війни, нагороди «Захисник Вітчизни» отримали родини усіх загиблих Кривого Рогу і Криворізького району. На захід прийшла велика кількість гостей, представників духовенства, депутатів міської ради та, звісно представників 40-го батальйона територіальної оборони «Кривбас». Окрім бійців в залі також знаходився заступник командира батальйона, Юрій Синьковський.

Більш ніж 600 нагород було вручено на цій урочистій події. Окрім присутніх у залі захисників вітчизни, нагороди отримали рідні загиблих героїв.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 47 мин

Все хорошо

04 : 33

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com