У Кривому Розі відбулася міжнародна конференція «Донецький юридичний інститут: 55 років на теренах освіти і науки»

Главное фото новости
Фото: Донецький юридичний інститут
2016 рік є визначним в історії Донецького юридичного інституту МВС України.

28 квітня 2016 року 55 років з Дня заснування навчального закладу. Протягом ювілейного року в інституті заплановані і проходять заходи за усіма напрямами діяльності вишу (наукового, виховного, спортивного та інших спрямувань).

На сьогодні вже проведено низку заходів до ювілею. Зокрема, конкурси наукових робіт, круглі столи, спортивні змагання та ін.

Одним із таких заходів, що проводиться під егідою 55-річчя з Дня заснування навчального закладу, є проведення міжнародної науково-практичної конференції «Донецький юридичний інститут: 55 років на теренах освіти і науки», яка відбулася 13 травня 2016 року в Головному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України.

Донецький юридичний інститут продовжує активну співпрацю з вишами України і світу. Саме завдяки плідній співпраці на міжнародну науково-практичну конференцію запрошено науково-педагогічних працівників та науковців, аспірантів, студентів, слухачів та курсантів вищих навчальних закладів, в тому числі й закордонних.

До редакційної колегії конференції надійшло близько 200 доповідей від вчених та практиків, які, зокрема, представили 16 вищих навчальних закладів України, Республіки Білорусь, Польщі, Чехії, Молдови, Таджикистану тощо. Серед учасників конференції 37 докторів юридичних наук та понад 60 кандидатів юридичних наук. Також серед учасників конференції – представники Верховної Ради України, Національної поліції України, суддівського та адвокатського корпусів, духовенства та ін.

Під час роботи міжнародної науково-практичної конференції «Донецький юридичний інститут: 55 років на теренах освіти і науки» обговорювались питань підготовки кадрів для правоохоронних органів у навчальних закладах зі специфічними умовами навчання в умовах реформування кримінальної юстиції, впровадження міжнародного досвіду підготовки кадрів для правоохоронних органів у діяльність навчальних закладів, психологічного супроводження працівників правоохоронних органів. Також розглядались – стан, зміст та якість підготовки майбутніх працівників правоохоронних органів, відповідно до міжнародних і вітчизняних стандартів, становлення і розвиток вітчизняного та зарубіжного законодавства у сфері освітніх послуг, що надаються вищими навчальним закладами зі специфічними умовами навчання, науково-методичне забезпечення розвитку професійної юридичної освіти, інноваційні та сучасні педагогічні технології навчання майбутніх правоохоронців, теоретичні та практичні аспекти гуманістичної парадигми в професійній освіті; перспективи організації безперервного навчання у системі вищої освіти МВС України – «Навчання протягом життя»; психологічне супроводження професійного відбору, професійної орієнтації, професійної діяльності працівників правоохоронних органів.

Учасники конференції констатували, що на сьогодні для правоохоронної вищої освіти набуває актуальності вирішення таких питань, як підвищення якості підготовки фахівців для МВС України, забезпечення їх готовності до кваліфікованих дій у складних реаліях сьогодення. Реалізація таких завдань може бути значно ефективнішою за умов узагальнення та використання досвіду діяльності поліції різних держав, адаптації цього досвіду на національних рівнях, постійної взаємодії у запровадженні новацій у підготовці правоохоронців.

Усі присутні висловили глибоку повагу до стійкості та мужності колективу інституту, наполегливої цілеспрямованості та невичерпному ентузіазму керівництва вишу, та, зокрема, ректора, професора Бесчастного Віктора Миколайовича. Відданість присязі, освітянським та науковим традиціям, видатна історія та потужне сьогодення вишу – це водночас і привід для гордості, і приклад відповідальної позиції інституту. Системність за усіма напрямами діяльності та активна життєва позиція навчального закладу – це ефективні кроки до перспективного майбутнього Донецького юридичного інституту МВС України на освітянських та наукових теренах нашої держави.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Город