Донецький юридичний інститут-переселенець святкує у Кривому Розі 55 років

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Сьогодні, 28 квітня, настоятелем Храму святого мученика Іоанна Воїна протоієреєм отцем Валентином Очковським за участю колективу Донецького юридичного інституту МВС України на чолі з ректором доктором наук з державного управління професором заслуженим юристом України Віктором Миколайовичем Бесчастним проведено урочистості богослужіння до 55 річниці з дня заснування навчального закладу Донецького юридичного інституту МВС України.Історія навчального закладу нараховує не одне десятиріччя

28 квітня 1961 року було створено Сталінську-Донецьку спеціальну середню школу міліції МВС СРСР. У 1992 році школу міліції було реорганізовано у Донецьке училище міліції МВС України. 8 лютого 1993 року на базі Донецького училища міліції та Донецького відділення заочного навчання Української Академії внутрішніх справ МВС України було створено інститут. У липні 2011 року у зв'язку з реформуванням системи підготовки кадрів і наукового забезпечення діяльності органів внутрішніх справ розпорядженням Кабінету Міністрів України Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справі мені Е. О. Дідоренка було реорганізовано у самостійний Донецький юридичний інститут МВС України.

Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, за наказом МВС України у жовтні 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України було передислоковано до міста Кривого Рогу та розміщено на базі, сьогодні, Центру спеціалізації (м. Кривий Ріг) Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У березні 2015 року Криворізькою міською радою було надано будівлю за адресою: м. Кривий Ріг, Дзержинський район, вул.Революційна, 21 для розміщення вишу. Крім того у березні 2016 року Криворізькою міською радою було додатково надано комплексну будівлю за адресою: м. Кривий Ріг, Саксаганський район, вул.Співдружності, 92а для розміщення навчального комплексу – Факультету національної поліції України. На сьогодні зазначена будівля ремонтується силами державної та місцевої влади, а також науково-педагогічного складу інституту і пристосовується для надання освітніх послуг на належному рівні. Вже у серпні поточного року 100 курсантів першого набору у Кривому Розі розпочнуть свій шлях до здобуття вищої освіти.

Донецький юридичний інститут МВС України є одним із провідних вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України та ліцензований на надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр», «спеціаліст», «магістр». Інститут визнано акредитованим за III рівнем з напрямів підготовки «Правознавство» і «Правоохоронна діяльність» та за IV рівнем зі спеціальності «Правознавство».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментарии

Sokker 1
  • 3
  • 2
  • Ответить

Институт образован коммунистами, и вдруг празднуют 55-летие с попами. Как такое возможно? В рамках декоммунизации его наоборот надо срочно закрыть и архив сжечь.

ArchiBalt
  • 1
  • 1
  • Ответить

Sоккеr 1, нужно все розрушить. Если так говорить тогда нужно все нафик повалять. Теже дома строили при комуняках. Тебе лиж бы поломать, но что бы не учится.