Криворізька поліція розбиратиметься з «таксистами Вілкула», - ОПОРА

Криворізька поліція розбиратиметься з «таксистами Вілкула», - ОПОРА

Фото: Первый Криворожский

Міська виборча комісія Кривого Рогу на своєму засіданні 9 березня розглянула скаргу кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу Миколи Колесника щодо розміщення на таксі агітаційних матеріалів на підтримку кандидата Юрія Вілкула й вирішила звернутися до поліції.

Криворізька міська виборча комісія постановила частково задовольнити скаргу кандидата на посаду міського голови від партії «УКРОП» Миколи Колесника та невідкладно звернутися до Криворізького відділу поліції щодо перевірки законності розміщення на таксі на території міста Кривого Рогу друкованих агітаційних матеріалів.

У своєму рішенні криворізька міська виборча комісія наголосила, що згідно з п. 6 ч. 9 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування,у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів.

Крім того, розміщені на таксі друковані матеріали не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. А, відповідно до ч. 2 ст. 56 Закону України «Про місцеві вибори», розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється.

Присутня на засіданні МВК довірена особа кандидата Юрія Вілкула Марина Акімова рішення комісії підтримала, проте зазначила, що дані матеріали не були виготовлені на замовлення кандидата Юрія Вілкула й взагалі не є його передвиборною агітацією.


Щоправда, на захист таксистів стала одна з членів комісії Ірина Брилькова, яка зазначила, що громадяни України можуть вільно агітувати за будь кого з кандидатів.


Більшість членів МВК рішення підтримали, а Ірина Брилькова утрималась.


Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксували факти розміщення на автомобілях таксі агітаційних матеріалів зі словами «Я люблю Кривой Рог. Я голосую за Вилкула» й зверталися з цього приводу до поліції.

Комментарии (56)

КАРАПУЧИЛО

18:25, 10 марта 2016

ШТРАФОВАТЬ ИХ НАДО

Apophis

16:24, 11 марта 2016

igrik, думаю все прекрасно понимают откуда ноги растут, сказали им они и наклеили, любовь к городу не в бумажках на лобовом стекле, лучше бы этот баклан на букву В разобрался с тарифами на отопление по КР чем занимался агитационным дерьмом.

Apollo

09:27, 11 марта 2016

ДА, горожане со своими инициативами совсем обнаглел - клеить "я люблю Кривой Рог". Нормальные люди обрисовывают стены, жгут шины, поют и скачут.

takci.net

19:37, 12 марта 2016

наклеевшие такситы любят 200 гр в неделю на наклейку, а не город Кривой Рог. Не выдавай желаемое за действительное

Serhiy

18:27, 10 марта 2016

"Я не я і реклама не моя" :) Підозрюю, що поліція так нічого/нікого і не знайде.

Егор Соболев

18:33, 10 марта 2016

Какая отвратительная рожа у этой Ирины Брильковой.... А служб такси у нас вообще нет. Это тупо телефон помощи населению для поиска попутного транспорта для переезда из одной точки в другую...)))

ecambio

18:35, 10 марта 2016

За размещение полит.рекламы на такси (прямое нарушение избирательного законодательства) Вилкула можно снять с выборов, но наша карманная полиция придумает как "отмазать", а про ГИК и ее бригадира "наперсночника" можно не говорить...

Дядька

12:32, 11 марта 2016

ecambio,соглашусь с тем, что эти наклейки бред полный. Но покажите мне норму закона, где написано что за это можно снять кандидата. Не пишите чушь, пожалуйста. Не вводите в обман общественность.

yura36

18:38, 10 марта 2016

Да какая разница куда приклеили рекламу ? Человек всё равно проголосует так как он считает нужным . Приклейте фото Семенченка хоть

yura36

18:39, 10 марта 2016

на обложке моего паспорта всё равно я за него голосовать не буду .

ecambio

18:40, 10 марта 2016

Если жители Кривого Рога хоть немного поразмыслят - проголосуют против нынешнего и.о. мера. А во второй тур выйдут действительно два реальных кандидата. Но второго тура старик боится, поэтому только на лбах у нас наклейки еще не висят

Бла-бла-бла

08:53, 11 марта 2016

есамbiо, если жители так проголосуют, не будет у нас в городе никаких изменений к лучшему, ни ремонтов, ни закупок. Всё уйдёт на пополнение карманов, а виноваты в этом будет попередня вклада.

йййууухххууу

09:24, 11 марта 2016

Бла-бла-бла, папередники они такие

Справочное бюро

18:41, 10 марта 2016

Закрыть деда!

sash318

23:02, 10 марта 2016

Справочное бюро, за что? За то что каждому гражданину данного государства не запрещено на своей личной собственности высказывать свою позицию? Довожу до вашего сведения что автомобиль такси должен иметь определенные знаки отличия. Например шашечки размещеные в шахматном порядке на фишке и дверях, лицензию на предоставление вышеуказанных услуг. Ваш комментарий сигнализирует об узком вашем кругозоре, например вы в новогодние праздники повесили у себя дома елочную гирлянду синего цвета, а я нет, давайте вас за это закроем. Согласитесь глупо.... Ваш комментарий такого плана.

Ссылка скопирована в буфер обмена