Агітація Юрія Вілкула на таксі розміщена незаконно, - ОПОРА

Главное фото новости
Фото: youtube.com
1kr.ua
У Кривому Розі спостерігачі «ОПОРИ» фіксують порушення законодавчих норм ведення передвиборної агітації.

Зокрема, агітаційні наліпки чинного міського голови та кандидата на цю ж посаду Юрія Вілкула розміщено на транспорті, що забороняється законом.

Зауважимо, що згідно з п. 6 ч. 9 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів.

За розміщення політичної реклами в заборонених місцях передбачена адміністративна відповідальність відповідно до ч. 1 ст. 212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім того, у наметах Юрія Вілкула агітатори розповсюджують інформаційний бюлетень «Криворожанин», який згідно з вказаними у ньому вихідними даними, надрукований на замовлення кандидата на посаду міського голови Юрія Вілкула.

На першій сторінці цього бюлетня міститься стаття про подання Юрієм Вілкулом документів до міської виборчої комісії для реєстрації кандидатом на позачергових виборах міського голови.

Утім, за змістом вона ідентична до інформаційного повідомлення, розміщеного 24 лютого на офіційному сайті Криворізької міської ради. Підкреслимо, що ця публікація містить ознаки передвиборної агітації із застосуванням адміністративного ресурсу, про що «ОПОРА» повідомляла раніше.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 47 мин

Все хорошо

47 : 06

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com