Дніпропетровська ОДА змусила криворізьких теплопостачальників сплачувати газові борги

Главное фото новости
Фото: magmens.com
1kr.ua
Вперше за останні 10 років теплопостачальники Дніпропетровщини почали сплачувати газові борги. Конструктивний діалог з підприємствами змогли налагодити в ОДА. Очільник регіону Валентин Резніченко знайшов аргументи, і питання газових боргів зрушили з мертвої точки.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Після жорсткої розмови в ОДА на початку лютого, керівники підприємств теплопостачання та мери міст почали займатися газовим питанням. Тоді ж дали зобов’язання сплатити у лютому встановлену суму, щоб не накопичувати борги. За місяць зобов’язання перевиконані майже вдвічі. З обіцяних 247 млн. грн. сплачено більше 400 млн. грн.

«Підприємства почали розраховуватися з газовими боргами. Це ще раз доводить, що будь-яке питання можна вирішити, якщо ним зайнятися. Була розроблена чітка тактика: зобов’язався – сплати. На сьогодні вже маємо результат – більше 400 млн. грн. сплачено за газ у лютому. Однак це лише початок. Очільники міст повинні пам’ятати про свої обов’язки. Аудит комунальних підприємств та модернізація тепломереж – за ними. Витрати повинні знизитися, а ефективність роботи зрости», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Дніпропетровські теплові мережі перевиконали зобов’язання в 2,6 раза, Дніпропетровське теплоенерго – в 1,5 раза, Криворіжтепломережа та Павлоградтеплоенерго – в 1,3 раза.

Критичну ситуацію з газовими боргами Дніпропетровська ОДА взяла під свій контроль трохи більше місяця тому.

У 2015-му підприємства-теплопостачальники заборгували за газ майже 200 млн. грн. Загальний газовий борг за останні 10 років 4 млрд. грн. 97% цих коштів – борги 11 міських комунальних підприємств теплопостачання.

Нагадаємо, ПАТ «Криворіжгаз» розпочало вимушене обмеження газопостачання для ДП «Криворізька Теплоцентраль».


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 36 мин

Есть угроза

03 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com