ПАТ «Криворіжгаз» розпочало вимушене обмеження газопостачання для ДП «Криворізька теплоцентраль»

ПАТ «Криворіжгаз» розпочало вимушене обмеження газопостачання для ДП «Криворізька теплоцентраль»

Фото: Первый Криворожский

У зв’язку з невиконанням умов Договору розподілу природного газу та несплатою заборгованості перед НАК «Нафтогаз України», 12 лютого, ПАТ «Криворіжгаз» розпочало роботи з обмеження газопостачання для ДП «Криворізька теплоцентраль».

Про це повідомляє перс-служба ПАТ «Криворіжгаз».

З початку року ДП «Криворізька теплоцентраль» заборгувало компанії 11,5 млн грн. за розподіл природного газу. Не дивлячись на те, що криворіжці справно сплачують рахунки за тепло, ДП «Криворізька теплоцентраль» продовжує накопичувати заборгованість та не проводить жодних дій задля вирішення проблеми.

«Відповідно до чинного законодавства та умов договору у разі несвоєчасної або неповної оплати послуг ПАТ «Криворіжгаз» повинне повністю припинити розподіл газу такому споживачу. Сьогодні ми розпочали роботи по зниженню тиску подачі газу на котельні ДП «Криворізька теплоцентраль» шляхом перекриття запірних пристроїв на підвідних газопроводах», - говорить головний інженер ПАТ «Криворіжгаз» Микола Ліпунов.

Такий вимушений крок по обмеженню газопостачання може призвести до серйозних наслідків, як технологічних, так і соціальних, адже ДП «Криворізька теплоцентраль» надає послуги із централізованого опалення населенню, бюджетним організаціям та іншим споживачам Жовтневого, Саксаганського, частково Довгинцівського та Інгулецького районів м. Кривого Рогу.

Несплата заборгованості тепловиками та подальше її накопичення може призвести до того, що ПАТ «Криворіжгаз» буде неспроможне сплачувати в повному обсязі податки та проводити розрахунки з контрагентами, що в свою чергу приведе до нарахування підприємству штрафних санкцій. Під загрозою опиниться безперебійність газопостачання та виплата заробітної плати персоналу.

Враховуючи всю складність ситуації ПАТ «Криворіжгаз» вкотре наголошує на необхідності погашення існуючої заборгованості за розподіл природного газу.

Комментарии (12)

Махно

16:14, 14 февраля 2016

Какой то замкнутый круг.... Кто должен оплатить задолженность? В статье говорится, что криворожане исправно оплачивают услуги,а Криворожгаз объявляет о необходимости погашения задолженности...Или нас просто подготавливают на очередное повышение тарифов?Криворожане,не мэра надо сегодня выбирать, а сбрасывать то лайно, шо сидит на газовой трубе города и своими поганенькими рученками крутит задвижку и распахивает наши денежки по карманам..... Зима еще не закончилась и мы рискуем потерять здоровье в своих неотапливаемых жилищах.

радистка КЭТ

16:32, 14 февраля 2016

Фу , это просто - проект на установку батарей и штрафы за их незаконную замену - и будут богаче горгаза .

Бартамарлы курзал

17:07, 14 февраля 2016

Знаю виновных-это Михал Иваныч и Витя Фёдорыч!Только в ненавистной стране-окупанте-завоевателе!!!Не дадим!

kron

17:43, 14 февраля 2016

бартамалы курзал все правильно подметил там еще Александр Юрьевич и Ренат Леонидович и Дима ф И ИГОРЬ К И ДРАГИЕ КАК ЭКС РЕГИОНОЛЫ ТАК И НЫНИШНИЕ ХОЗЯЕВА БАНКОВОЙ

НЮХ ПОТЕРЯЛИ?!

20:23, 14 февраля 2016

ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» надіслало своїм клієнтам Заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам у перший числах лютого. Яку необхідно підписати. Згідно п. 4.5 зазначено, що розрахунки спочивача за договором здійснюються за рахунками та\або квит.абон.книжки. в строчці «За договором розрахунок Споживача здійснюється». Зірочкою вже значиться, що потрібно обрати відповідь з варіантів , але вже зазначено, що так (на підставі оператора ГРМ обем газу, за підсумком м’ясця).на строчці «за плановою перевіркою» - Х.
Спосіб оплати – надруковано ні (за розрахунковою книжкою) та так (за платіжними документами постачальника). все знов вирішила за мене?

Apollo

22:29, 14 февраля 2016

После известных событий четырнадцатого года в стране закончились положительные новости, начались сплошные перемоги и здобутки.

КАРАПУЧИЛО

10:33, 15 февраля 2016

ОТКЛЮЧАЙТЕ НА ЮГ ЭТО ОТОПЛЕНИЕ УЖЕ ТЕПЛО!Я лучше и дешевле ТЕПЛОВЕНТИЛЯТОРАМИ дома натоплю чем ЦЕНТРАЛЬНЫМ ОТОПЛЕНИЕМ!

Gelena

15:50, 15 февраля 2016

Андрей. ты видимо не в курсе. что свет с 1 марта на 20% дорожает?

rozh.k0v

10:56, 15 февраля 2016

А никого не интересует почему частник (ТОВ) диктует условия громаде (КП)?

Gelena

15:51, 15 февраля 2016

как все это уже достало. Тарифы поднимаются. цены на все поднимаются, зарплаты и пенсии понижаются, а мы все терпим.

ЯН@

14:13, 16 февраля 2016

Жесть! Людииии! Вы что не понимаете, что мы деньги платим, а КП не перечисляет их своим поставщикам!!! Это у них проблема!! Куда они НАШИ деньги девают????!!!!

rozh.k0v

21:44, 16 февраля 2016

В Минздраве заявили, что люди, живущие без отопления, имеют лучшую физическую форму и на вскрытии выглядят моложе.

Ссылка скопирована в буфер обмена