ПАТ «Криворіжгаз» розпочало вимушене обмеження газопостачання для ДП «Криворізька теплоцентраль»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У зв’язку з невиконанням умов Договору розподілу природного газу та несплатою заборгованості перед НАК «Нафтогаз України», 12 лютого, ПАТ «Криворіжгаз» розпочало роботи з обмеження газопостачання для ДП «Криворізька теплоцентраль».

Про це повідомляє перс-служба ПАТ «Криворіжгаз».

З початку року ДП «Криворізька теплоцентраль» заборгувало компанії 11,5 млн грн. за розподіл природного газу. Не дивлячись на те, що криворіжці справно сплачують рахунки за тепло, ДП «Криворізька теплоцентраль» продовжує накопичувати заборгованість та не проводить жодних дій задля вирішення проблеми.

«Відповідно до чинного законодавства та умов договору у разі несвоєчасної або неповної оплати послуг ПАТ «Криворіжгаз» повинне повністю припинити розподіл газу такому споживачу. Сьогодні ми розпочали роботи по зниженню тиску подачі газу на котельні ДП «Криворізька теплоцентраль» шляхом перекриття запірних пристроїв на підвідних газопроводах», - говорить головний інженер ПАТ «Криворіжгаз» Микола Ліпунов.

Такий вимушений крок по обмеженню газопостачання може призвести до серйозних наслідків, як технологічних, так і соціальних, адже ДП «Криворізька теплоцентраль» надає послуги із централізованого опалення населенню, бюджетним організаціям та іншим споживачам Жовтневого, Саксаганського, частково Довгинцівського та Інгулецького районів м. Кривого Рогу.

Несплата заборгованості тепловиками та подальше її накопичення може призвести до того, що ПАТ «Криворіжгаз» буде неспроможне сплачувати в повному обсязі податки та проводити розрахунки з контрагентами, що в свою чергу приведе до нарахування підприємству штрафних санкцій. Під загрозою опиниться безперебійність газопостачання та виплата заробітної плати персоналу.

Враховуючи всю складність ситуації ПАТ «Криворіжгаз» вкотре наголошує на необхідності погашення існуючої заборгованості за розподіл природного газу.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

21 : 02

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com