Політична партія «Громадський Рух «Народний контроль» визначилась з кандидатом на посаду мера Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: nkontrol.org.ua
1kr.ua
У вівторок, 23 лютого, політична партія «Громадський Рух «Народний контроль» провела передбачену Законом конференцію партійного осередка та затвердила претендента на крісло міського голови Кривого Рогу.

На конференції місцевої організації політичної партії «Громадський Рух «Народний контроль» делегати одноголосно ухвалили єдиного претендента для реєстрації кандидатом на посаду міського голови від політсили. Ним став Левицький Ігор Васильович, про це повідомляє ГМ «ОПОРА».

До відома:

Левицький Ігор Васильович – громадянин України, народився у м. Дніпродзержинськ, 5 лютого 1969 року, вихованець дитячого будинку. Має вищу педагогічну освіту, здобуває другу – юридичну. Приватний підприємець, засновник та голова благодійного фонду «Дитячі мрії». У 2010 році – депутат міської ради від партії «Сильна Україна». З 2013 року віце-президент Дніпропетровської обласної федерації футболу. На місцевих виборах 2015 року балотувався від виборчого округу №11 до Криворізької міської ради від політичної партії «Сила людей».

Нагадаємо, у Кривому Розі було прийнято рішення про реєстрацію першого кандидата на посаду міського голови.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

01 : 51

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com