У Кривому Розі зареєстрували першого учасника боротьби за мерське крісло

Главное фото новости
Фото: censor.net.ua
1kr.ua
Вчора, 22 лютого, у Кривому Розі, під час чергового засідання МВК було прийнято рішення про реєстрацію першого кандидата на посаду міського голови.

Ним стала самовисуванець Беркут Яна Володимирівна, повідомляють спостерігачі Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА», які були присутні на засіданні комісії.

Зазначимо, що під час чергових місцевих виборів 2015 року Яна Беркут була висунута політичною партією «Громадський Рух «Народний контроль» як кандидат у депутати до Дніпропетровської обласної ради в територіальному виборчому окрузі №97.

Натомість місцева організація «Народного контролю» висунути свого кандидата на посаду мера збирається лише сьогодні, під час організаційних зборів згідно з ч. 1 та 5 ст. 37 Закону України «Про місцеві вибори».

Вчорашнє засідання Криворізької міської виборчої комісії вже традиційно розпочалось з протистоянь та розбіжностей. У порядку денному першим стояло питання щодо процедури залучення та обрання додаткових фахівців.

До відома: Беркут Яна Володимирівна – громадянка України, народилась 12 липня 1973 року, має вищу освіту, є директором ТОВ «Естрея», проживає у місті Кривий Ріг.

Нагадаємо, у Кривому Розі розпочалася робота із формування списків виборців.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
17 мин

Все хорошо

01 : 28

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com