У Кривому Розі розпочалася робота із формування списків виборців

Главное фото новости
Фото: dengi-info.com
1kr.ua
У той час доки політичні офіси кандидатів формують свої стратегії кампанії, доки вони зайняті залученням нових ресурсів для боротьби за мерське крісло, і навіть заміною кандидатур, які будуть змагатись за посаду міського голови Кривого Рогу, Державний реєстр виборців розпочав свою роботу.

З 6 лютого розпочалась робота із формуванням списків виборців, які візьмуть участь у голосуванні на позачергових виборах міського голови.

Складання списків виборців - досить складний процес, який залежить від багатьох факторів. Тому, аби точно мати змогу взяти участь у виборах, - краще перевірити наявність себе у цих списках. Для цього достатньо прийти з паспортом у ваше відділення Державного реєстру виборців. Проте варто пам’ятати, що зробити це можливо і в режимі онлайн через «Особистий кабінет» на сайті Державного реєстру виборців.

Насамперед радимо перевірити себе у списках виборців громадянам, які раніше не брали участі у виборах, які після дати виборів змінили зареєстроване місце проживання, виїжджали за кордон і ставали на консульський облік, проходили службу у Збройних Силах України.

Не треба забувати, що специфіка місцевих виборів така, що віддати свій голос зможуть лише ті громадяни, які, згідно з Реєстром, проживають у Кривому Розі і на момент виборів знаходяться у місті.

Не зможуть проголосувати військовослужбовці строкової служби, особи, позбавлені волі, громадяни, визнані судом недієздатними, а також ті, які з тих або інших причин зняті з реєстрації.

У випадку якщо ви не отримали іменне запрошення, то варто звернутись у дільничну виборчу комісію, але не пізніше, ніж за 5 днів до голосування.

Уточнення в районних відділеннях триває до 13 березня. В цей період зміни вносяться протягом робочого дня.

Станом на 1 лютого 2016 року кількість виборців в Кривому Розі становить 514 407 людей.

Нагадаємо, виборців у Кривому Розі стане меньше на 1 дільницю.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

14 : 00

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com