На день всіх закоханих до Кривого Рогу завітає екстравагантний гурт ONUKA

Главное фото новости
Фото: bestin.ua
1kr.ua
Десь рік тому, коли з екранів телевізорів у рекламному ролику лунала пісня «Це моє місто», українці з цікавістю шукали її виконавця. Цією таємничою співачкою виявилася лідер гурту ONUKA.

ONUKA — український електронний музичний гурт, особливістю якого є використання українських народних мотивів та інструментів у електронній музиці. Робота над проектом почалася влітку 2013 року. Співавторами проекту стали Наталія Жижченко — колишня солістка гуртів «Tomato Jaws» та «KOOQLA», і Євген Філатов — лідер гурту «The Maneken».

Перший сингл гурту — пісню «Look» — було представлено вже у жовтні 2013 року.

З того самого часу міні-гурт щоденно поповнює кількість своїх шанувальників. Лише за два роки музиканти доросли до рівня, коли спокійно можуть їхати у всеукраїнський тур. Тож Кривий Ріг теж зустрічає ONUKA.

Гурт завітає до нашого міста у дуже романтичний день - день всіх закоханих 14 лютого. Свій музичний подарунок Наталя та Євген подарують у залі Палацу молоді та студентів і, напевно, зможуть створити особливу атмосферу для дівчат та хлопців Кривого Рогу.

Подаруйте своїй половинці особливе свято — розділіть його з ONUKA.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

01 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com