Криворізький місьвиборчком безпідставно прийняв рішення про збільшення кількості бюлетенів на спецдільницях

Главное фото новости
Фото: 2news.com.ua
1kr.ua
Криворізька міська виборча комісія прийняла рішення про збільшення кількості бюлетенів на спецдільницях без наявних на те підстав. Про це на своїй сторінці в facebook написала Наталія Шишка, яка також повідомила, що член комісії від «Самопомочі» Лариса Бокій звернулась із роз`ясненням по цьому питанню до ЦВК.

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві вибори» спеціальні виборчі дільниці призначені для голосування виборців з обмеженими можливостями пересування у стаціонарних закладах охорони здоров’я.

Якщо ви будете голосувати на спецдільниці, знаходячись у лікарні, і на вас будуть тиснути, щоб ви йшли голосувати, незалежно від самопочуття, або якщо будуть давати «дружні» поради щодо «правильного» голосування, фіксуйте та оприлюдніть це будь-якими способами.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про місцеві вибори»:

1. Голосування на місцевих виборах є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

2. Членам виборчих комісій, іншим особам забороняється вчиняти будь-які дії чи розголошувати відомості, що дають можливість встановити зміст волевиявлення конкретного виборця.


Завдяки заяві Лариси Бокій щодо неправомірного рішення Криворізького міськвиборчкому, бюлетені на спецдільницях отримані в тій же кількості, що і під час першого туру, як було визначено на початку виборчого процесу.

Виборці-пацієнти пам'ятайте: закон гарантує таємницю волевиявлення, і цю таємницю ви не зобов'язані повідомляти нікому. Влада, яка використовує адмінресурс на виборах, ніколи не «вилікує» медицину, бо це рівносильно тому, що вона перекриє джерело доходу самій собі. Це джерело - у вашому гаманці.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

08 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com