Виїзд учасників ансамблю «Горицвіт» до патріарха Кирила у Москву здійснено за ініціативою батьків, - міськвиконком

Главное фото новости
Фото: patriarchia.ru
1kr.ua
На минулому тижні криворізькі діти із ансамблю «Горицвіт» відвідали патріарха Кирила у Москві. Ця інформція викликала неабиякий резонанс серед населення Кривого Рогу. Тому журналісти інформаційного порталу «Перший Криворізький» звернулися до керівництва ансамблю з проханням прокоментувати поїздку криворізьких дітей до патріарха та надати інформацію хто фінансує діяльність колективу.

На питання журналістів відповідали в управлінні освіти та науки Криворізької міської ради:

«Розглянувши Ваше звернення з питання участі ансамблю народного танцю «Горицвіт» МПДЮТ «Горицвіт» в урочистих заходах з нагоди 1000-річчя представлення рівноапостольного князя Володимира управління освіти і науки виконкому міської ради повідомляє.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 05.11.2009 №1010 «Про затвердження Положення про центр, палац, будинок, клуб художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, художньо-естетичної творчості учнівської молоді, дитячої та юнацької творчості, естетичного виховання» відповідно до пп.6.1,7.1. творчі колективи позашкільних навчальних закладів можуть здійснювати гастрольну діяльність на території України та за її межами за рахунок додаткових джерел фінансування (батьківських та спонсорських коштів), не заборонених законодавством.

Виїзд учасників ансамблю народного танцю «Горицвіт» МПДЮТ «Горицвіт» здійснено за ініціативою батьків
».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
26 мин

Все хорошо

11 : 03

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com