У селі Гейківка збудують автоматизовану насосну станцію за 1,5 мільйони

Главное фото новости
Фото: galleryua.com
У мешканців села Гейківка Криворізького району проблема «з бородою». 7 багатоквартирних будинків розраховані на централізовану каналізацію. Проте насосної станції в селі немає. Якщо спецмашиною вчасно не викачати нечистоти, вони потрапляють на вулицю. І так – 10 років. Допомогти збудувати автоматизовану насосну станцію люди попросили в очільника області Валентина Резніченка. Він запевнив: до 1 грудня роботи на об’єкті буде завершено. На будівництво з обласного бюджету виділять понад 1,5 млн. грн.

«Ви можете уявити, що це таке – у вас є вода, вбиральня, але немає каналізації, і все виходить на вулицю», - поскаржився начальник Гейківського ЖЕКу Валерій Кацапенко.

Викачувати нечистоти людям доводиться спеціальною машиною. На це щотижня витрачають 50-60 грн. «У людей немає вигрібних ям, нечистоти знаходиться в трубах. Якщо проґавити і не викачати вчасно - вони потрапляють на вулицю», - розповів чоловік.

Щоб вирішити давню проблему, за кошти територіальної громади розробили проект будівництва автоматизованої насосної станції. На неї необхідно понад 1,5 млн. грн. Про це Валерій Кацапенко розповів очільнику області під час особистого прийому.

«Ми знайдемо гроші в обласному бюджеті. До 1 грудня станцію збудують. Людям передайте: зроблю точно», - запевнив чоловіка Валентин Резніченко.

Після будівництва насосної станції нечистоти з будинків, як і належить, потраплятимуть на очисні споруди.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество