Криворізький козак учасник АТО отримав медаль

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У селищі Капулівка Нікопольського району вшанували пам'ять отамана Івана Сірка. До його могили з’їхались сотні козаків. Двох з них, учасників АТО, відзначили медалями «За оборону рідної держави». Також нагороди отримали четверо волонтерів.
«Багато років тому козаки боронили свою країну, чесність, гідність. Тоді у боях за справедливість та незалежність зародилася нація справжніх патріотів – нескорених та сильних духом. Сьогодні традиції козаків продовжують нащадки. Безстрашні воїни захищають кордони рідної землі. Як і тоді, за нами, українцями, правда, а тому ми обов’язково переможемо», – сказав директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської ОДА Віталій Маласай.
Криворізький козак Валерій Катькін, який отримав медаль, розповідає, що отримав повістку рік тому. У чоловіка старенька матір, дружина, двоє дітей, гарна посада, проте сумнівів щодо подальших дій не було.
«У моєму житті є такі важливі поняття, як патріотизм та Україна. Це незмінні речі, на які не впливають ані політики, ані партії. Саме тому я пішов захищати країну. Хто, як не ми?», – говорить чоловік.
Зараз, пройшовши від Артемівська до Дебальцевого та втративши у боях товаришів, Валерій Катькін найбільше прагне миру.
Цього ж бажають і волонтери, які отримали медалі «Покрови Пресвятої Богородиці» та нагороди «За вірність традиціям».
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество