У Всеукраїнських навчаннях з територіальної оборони візьмуть участь близько 1 тисячі військовозобов’язаних Дніпропетровщини

У Всеукраїнських навчаннях з територіальної оборони візьмуть участь близько 1 тисячі військовозобов’язаних Дніпропетровщини

Фото: narodka.com.ua

З 5-го по 12-те червня у 18 регіонах України пройдуть командно-штабні навчання з територіальної оборони.

На Дніпропетровщині на навчання призивається близько 1 тисячі військовозобов’язаних. Навчання триватимуть лише тиждень, після чого призвані повернуться додому. Мета зборів – відпрацювання взаємодії між військовим командуванням та облдержадміністраціями задля підвищення обороноздатності держави.

Про це повідомили в департаменті взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації.

Під час навчань будуть відпрацьовуватися механізми взаємодії між військовим командуванням та облдержадміністрацією щодо спільного планування та виконання завдань територіальної оборони.

Відпрацьовуватимуться дії з оповіщення, збору і комплектування стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів. Також планується вивчити на практиці питання розміщення, організації тилового забезпечення цих підрозділів та управління їх діями під час виконання завдань територіальної оборони.

Навчання проходитимуть виключно на території Дніпропетровської області. Після закінчення навчань військовозобов’язані повернуться додому.

Комментарии (2)

18:17, 05 июня 2015

Какие учения? Побухают с недельку и разойдутся. Чтоб отработать программу нужен минимум месяц. За неделю не поднотовиш расчёт СПГ или АГС . только теоретически. Нужно научиться ложить точно а не приблизительно от этого будет зависть твоя жизнь. Практика и ещё раз практика.

19:33, 05 июня 2015

Возьмите Колесника куратором - толку мало, но хоть фотки хорошие будут.

Ссылка скопирована в буфер обмена