Криворізькі педагоги стали учасниками нового проекту Британської Ради в Україні

Главное фото новости
Фото: phuket24.net
1kr.ua

Близько сотні педагогів Дніпропетровщини стали учасниками нового проекту Британської Ради в Україні.

Учителі англійської з Кривого Рогу, Дніпропетровська та Павлограду пройшли спеціальне анкетування, розроблене закордонними експертами. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Усі дані, які викладачі англійської вказували в анкетах, є анонімними. Такий збір інформації закордонні фахівці провели для того, щоб створити розлогу картину реального рівня підготовки вчителів англійської. Після цього, з урахуванням усіх об’єктивних недоліків, британські спеціалісти розроблятимуть спеціальну програму підготовки та перепідготовки педагогів у школах Дніпропетровщини.

Нагадаємо, що з 18 по 21 травня експерти Британської Ради в Україні відвідали 12 шкіл у Дніпропетровську, Кривому Розі та Павлограді. У ході робочих візитів фахівці змогли побачити, як саме проходять уроки англійської у початковій та середній школах і поспілкувалися з педагогічною спільнотою у навчальних закладах.

Перші підсумки другої частини україно-британського проекту оголосять вже восени.

Як повідомлялось, на початку 2015 року Британська Рада в Україні започаткувала проект, мета якого підвищити якість навчання та викладання англійської для школярів. Першим і наразі єдиним учасником для впровадження ініціативи було обрано Дніпропетровську область.

Зазначимо, що у 2014-2015 навчальному році англійську в школах вивчали понад 270 тис учнів.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество