Серед школярів Дніпропетровщини оберуть кращого фотографа

Главное фото новости
Фото: sefus.net
1kr.ua

Школярам Дніпропетровщини пропонується позмагатися за звання кращого фотографа, а також познайомити оточуючих з європейським містом Дніпропетровськ. До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Ім’я переможця стане відоме в День Європи 15-го травня о 13:00 в актовій залі Палацу студентів Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля.

«Ми пропонуємо школярам поглянути на Дніпропетровськ під іншим кутом та продемонструвати оточуючим свій погляд на рідне місто. Конкурсна комісія прийматиме різноманітні фото - людей, природи, вулиць, парків, історичних і культурних пам'яток та символів обласного центру», - зазначила директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина.

Конкурсні роботи приймаються до 18:00 10-го травня 2015 року на електронну пошту: [email protected] та (за можливістю) в роздрукованому вигляді на фотопапері форматом не менше 10Х15 на поштову адресу: 49000, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, вулиця Набережна Леніна, 18 (з поміткою «Фотоконкурс»).


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество