До жовтня більше 2 тисяч переселенців отримають нове житло на Дніпропетровщині

Главное фото новости
Фото: zn.ua
1kr.ua

На Дніпропетровщині перебуває моніторингова місія ЄС, яка контролює проект з реконструкції об’єктів, до яких заселять більше 2 тисяч переселенців.

Це 15 об’єктів у 7 містах області – Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі, Новомосковську, Вільногірську та Жовтих Водах. Радник голови облдержадміністрації Станіслав Молоков провів робочу зустріч з експертами програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Бернаром Венделєм та Наталією Лукашенко.

Він запевнив, що співпраця у реалізації проекту буде відкритою та ефективною. 

«Цей проект зацікавив ЕС тим, що він підтримує велику кількість людей, які опинилися у скрутній ситуації. До того ж, особливістю проекту є те, що багато об’єктів потрібно ремонтувати», - сказала Наталія Лукашенко. 

Як зазначив керівник благодійної організації «Допомога Дніпра», дніпропетровський волонтер Владислав Макаров, наразі реалізація проекту перебуває на одному з найвідповідальніших та найважливіших етапів – розробка проектно-кошторисної вартості, обробка технічної документації тощо. 

«Об’єкти достатньо складні. І кошти, які нам виділив ЄС, ми намагаємося використати максимально ефективно. Плануємо, що у жовтні переселенці вже зможуть заселитися у відремонтовані помешкання» , - додав він. 

Довідка:

Нагадаємо, у жовтні 2014 року Дніпропетровщина запропонувала Представництву ЄС в Україні 15 об’єктів, які після ремонту можуть прийняти переселенців зі Сходу країни.

Це гуртожитки Дніпропетровського центру профтехосвіти, гуртожиток Обласного шкірно-венерологічного диспансеру, Дніпродзержинського індустріального коледжу Українського державного хіміко-технологічного університету тощо. У ці будинки буде поселено більш ніж 2 тис найбільш вразливих категорій переселенців: жінки, діти, люди похилого віку.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Гость
  • 0
  • 0
  • Ответить

А их мужики, часом, в армии днр не служат?

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество