У Кривому Розі компенсуватимуть витрати на проживання для мешканців модульного містечка

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

У червні минулого року розпорядженням міського голови Юрія Вілкула створений штаб з координації і надання допомоги прибуваючому населенню з південно-східних регіонів України. На сьогодні місто прийняло майже 12 тисяч  переселенців.

Про це повідомляє відділ преси та інформації апарату Криворізької міської ради і виконкому.

З них 13 родин, а це 39 чоловік проживають зараз в модульному містечку, яке відкрилося у лютому  2015 року в  селищі Мирівське Тернівського району.   

Всі сім’ї, які мешкають у транзитному містечку, щомісяця отримують адресну  допомогу та інші соціальні виплати, передбачені Законом. Для того, щоб зменшити  фінансове навантаження, міська влада прийняла рішення компенсувати з міського бюджету витрати на проживання у містечку.

«Наразі готується відповідний проект рішення, аби вже з 1-го квітня жителі містечка сплачували за проживання лише 150 грн. Інші витрати бере на себе місто. на сьогодні розрахункова вартість одного місця складає 638 грн. В цю суму входять і електроенергія, і вода, і вивезення сміття, а також  підтримка  чистоти та порядку на території. Така компенсація  -  ще один крок для підтримки і допомоги людям, які приїздять до нашого міста з Донецької, Луганської областей та Криму», - зазначив секретар міськради Сергій Маляренко.

Модульне містечко розраховане на  430 чоловік, у ньому є все необхідне для мешканців, починаючи від  зручних побутових умов  до  розвиненої інфраструктури. Поряд розташовані школа, медичний пункт амбулаторії, дитячий садок, магазин є  зупинка  транспорту - проходить маршрут автобусу №254 та тролейбусу №4.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город