На Дніпропетровщині приділятимуть більше уваги розвитку інклюзивної освіти

Главное фото новости
Фото: spbobrazovanie.ru
1kr.ua

Можливість нового типу співпраці освітяни Дніпропетровщини та представники місцевих громадських організацій обговорили у ході круглого столу. До діалогу приєдналися очільники обласних навчально-реабілітаційних центрів, столичні експерти та психологи.

Про це повідомляє департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Зустріч зі столичними експертами та представниками громадських організацій є лише першим кроком. Наступним етапом мають стати спільні обговорення з обласними відомствами охорони здоров’я, соціального захисту населення, житлово-комунального господарства та будівництва. Планується, що зустріч пройде протягом наступних півтора місяці.

«Кількість дітей з особливими освітніми потребами в регіоні не зменшується. Для того, щоб такі учні мали рівний доступ до освіти, департамент освіти і науки облдержадміністрації співпрацює з науковими та громадськими об’єднаннями в Україні та закордоном. Сьогодні на Дніпропетровщині пройти соціальну адаптацію та відвідувати школу разом із однолітками діти можуть завдяки інклюзивній освіті. Зараз у загальноосвітніх навчальних закладах області навчається близько 4 тис. школярів з особливими потребами», - зазначив заступник директора департаменту освіти і науки ОДА Олексій Полторацький.

Зазначимо, що наразі на Дніпропетровщині за інклюзивною формою навчання освіту здобувають 172 дитини. Для цього у 82 школах області працює 131 спеціальний клас. Необхідну допомогу особливим дітям під час навчання надають загалом 48 асистентів.

Крім того, в регіоні функціонує 6 санаторних інтернатів, 27 навчально-реабілітаційних центрів і 1 спеціальна школа. Повний спектр реабілітаціно-корекційних послуг особливі учні також можуть отримати у 28 інтернатних закладах.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество