Польща прийняла на оздоровлення дітей зі Сходу України

Главное фото новости
Фото: oblrada.dp.ua
1kr.ua

У неділю, 28-го лютого ще десять дітей із Луганської та Донецької областей вирушили на реабілітацію до Польщі. До кінця березня вони перебуватимуть у оздоровчому закладі «Орлик» (курорт Кудова-Здруй, воєводство Нижня Сілезія), де пройдуть процедури гідромасажу, музикотерапії, інгаляції в сольно-йодній печері, будуть займатися лікувальною гімнастикою в спортзалі. Також польською стороною заплановані екскурсії по навколишнім курортним місцевостям і відвідини міста Вроцлав.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Наразі «Орлик» – це єдиний оздоровчий заклад у Польщі, який реабілітує дітей від 3 до 18 років. На території комплексу знаходиться поле для волейболу, реабілітаційний басейн, бібліотека, сольно-йодна печера Галос, тренажерний зал, ігрова кімната, майданчик для найменших дітей, аудіовізуальна кімната.

«В тяжкі для країни часи для нас немає поняття «чужі діти». Дніпропетровщина розуміє, що саме у цих дітей тяжка доля. Їх емоційне становище дуже складне. Саме тому ми намагаємось створити системну програму реабілітації. І завдяки нашим польським партнерам нам вдруге це вдалося», – зазначили у відомстві.

Перша група дітей зі сходу країни проходила реабілітацію в оздоровчому закладі «Орлик» (курорт Кудова-Здруй, Польща) в листопаді 2014 року. Поїздка стала можливою завдяки реалізації загальної програми, підписаної головою Дніпропетровської обласної ради та керівництвом воєводства Нижня Сілезія.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество