Польща передала українським військовим гуманітарну допомогу на суму 350 тис.

Главное фото новости
Фото: 112.ua
1kr.ua

Вчора, 2-го березня, представники Дніпропетровської обласної ради, Повноважний Посол України у Польщі та інші українські дипломати зустрілися з керівництвом воєводства Нижня Сілезія (Польща), щоб обговорити розширення співпраці по реабілітації поранених військовослужбовців. Також польська сторона передала українським військовим гуманітарну допомогу на суму 350 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

«Ми хочемо зробити допомогу по реабілітації системною і регулярною. За статистикою спеціалістів, 80% військових, які отримали поранення потребують комплексної реабілітації. І допомога польської сторони буде для нас дуже вчасною і важливою На зустрічі з головою сеймику воєводства Нижня Сілезія Барбарою Здроєвскою та маршалом воєводства Цезарієм Пшибільскі ми домовилися, що спільна робота по оздоровленню наших хлопців продовжиться і надалі. Мова йшла про збільшення кількості людей, які зможуть оздоровитися у Польщі та про терміни їх перебування», - прокоментували результати зустрічі у відомстві.

Цього ж дня українська та польська делегації відвідали українських військових, які зараз проходять реабілітацію у оздоровчих закладах воєводства Нижня Сілезія та пробудуть тут до 13-го березня.

Загалом на оздоровлення у Польщі вже відправлено більше 80 військових. Перша група (45 чоловік) пройшли реабілітацію наприкінці 2014 року.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество