Участковые поведали пенсионерам, как не стать жертвой мошенничества

Главное фото новости
Фото: rabotai.in
1kr.ua

В рамках операции «Визит» милиционеры посетили пожилых людей по месту жительства и проинформировали их, как не стать жертвой мошенников, пишет krnews.ua.

Из-за доверчивости пенсионеры чаще всего становятся жертвами телефонных мошенников и «липовых» социальных работников.

Чтобы наладить контакты с населением, участковые инспекторы милиции Днепропетровщины посетили пожилых людей по месту их проживания.

Участковые провели среди пенсионеров разъяснительную работу – дали полезные советы, а также привели примеры мошеннических схем. Во время встреч они вручили им визитки и информационные листовки.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Виктор Янукович
  • 0
  • 0
  • Ответить

Добре що хоть такi заходи приймаються. Вся справа в тому що я працюю з людьми та звичайно менi доводиться спiлкуватися з пенсіонерами, і ось яка сумна статистика. Фактично 90 вiдсоткам людей похилого віку, вже телефонували так звані псевдо міліционери з пропозицією вирішити питання швидко на місці на приклад за те що нібито їх син потрапив у неприємності. І ось що я з'ясував: далеко не кожен потерпілий пенсіонер зрозумівши що його обдурили, йде скаржитися до міліції. Бо не хотять пошити себе в дурнi. Так наприклад одним подзвонили i мовили що їх син нібито потрапив в аварію на мотоциклі в якій постраждав пасажир і запропонували вирішити питання на місці. Не дивлячись на те що їх син ніколи не їздив на мотоциклі , пенсіонери вирішили вийти із ситуації як кажуть малою кров'ю і передали гроші. Гроші було запропоновано покласти на рахунок через термінал швидкої оплати в будь-якому магазині. При цьому псевдо співробітник весь час залишався на зв'язку і не дозволяв класти слухавку пояснюючи це тим що він хвилюэться що люди поскаржаться на його дії, і його заарештують за хабар.

На довершення я скажу: Ця схема була народжена в результатi дiй тих самих працiвникiв мiлiцiї наступним чином. Саме так і працювали працівники міліції свого часу, але коли людей витягали з за грат то ставало питання: адже так можна було зателефонувати і звичайній людині і сказати що їх дитина потрапила в біду! І по ідеї люди так само дадуть гроші. Залишалося тільки вигадати як безпечно отримувати гроші, і тут на допомогу прийшли термінали швидкої оплати. Подумали який контингент більш схильний вірити, підготували потрібні відповіді, удосконалили схему. І готово.

А наслiдки ми бачимо зараз.

дед
  • 1
  • 2
  • Ответить

не ани поведали бабушкам получили пенсию неси мне я буду стерегти з огирком и бутлем сема

Батон
  • 6
  • 2
  • Ответить

Ну вот, после этой статьи, мошенники будут в ментовской форме ходить к пенсионерам....

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество