Останній тиждень — тиждень штурмів з боку росіян, — фоторепортаж з Бахмуту

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Фотоапарат, яким я встиг зробити ці фото, згорів внаслідок рос*йського обстрілу,Максим Бовчалюк, боєць батальйону "Свобода" і колишній фотокор "Першого Криворізького".

Батальйон "Свобода" сформували у березні добровольці з різних міст України. Бійці у ньому — колишні дизайнери, сім'янини, чоловіки, які повернулись з-за кордону, щоб захищати Україну.

Вони несли службу в Ірпені, Бучі, Рубіжному, Сєвєродонецьку, Лисичанську. Нині перебувають на гарячому Бахмутському напрямку.

Хлопці добряче надавали ворогам за останні тижні, знищили кілька їхніх штабів. Окупанти вдарили по пункту, де був фотоапарат Макса. Він згорів, а фото лишились.Максим Бовчалюк: Вирішив взяти з собою на передову камеру, а от залишити їх без уваги не зміг. Тому зробив невеликий фотопроект "Свобода всередині кожного з нас".В окопах, бліндажах, на штабі і в тилу, стоять ці хлопці. Це мій батальйон Свобода.Вони зараз разом зі всіма українцями боронять свою рідну країну, своїх близьких "від навали орків на наші землі" (фраза як з фантастичного фільму, але це наша реальність).Зараз багато з нас рахують дні до закінчення літа, дні до нового року або до дня народження, а ці хлопці, рахують дні, коли зможуть побачити своїх близьких на вільній землі.

А зараз я дивлюсь навколо, і розумію, що ми всі, все ще боремось. Боремось за нашу мову, за те щоб бути вільними, за те щоб жити в країні без корупції, без нав'язування інших культур.
І не дивлячись на наші військові успіхи чи поразки. З кожним днем, людина, яка починає цікавитися історією, яка починає говорити українською, яка продовжує працювати в Україні, яка донатить, волонтерить, воює і так далі, то є наші маленькі перемоги всередині.І насправді це надважливо, для того щоб наша країна і нація могла далі вільно існувати і розвиватися.
Фотограф: Максим Бовчалюк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
19 хв

Все гаразд

09 : 26

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com