Установка счетчиков тепла

Я звертався до Теплоцентралі , номер - 27908, з проханням надати інформацію, коли буде встановлено лічильник тепла за адресою: вул. Ракітіна 11. Теплоцентраль відповіла -на сьогодні, оснащення вузлом комерційного обліку теплової енергії будинку № 11 по вулиці Ракітіна, за рахунок ПАТ «Криворізька теплоцентраль» не є можливим.

Хочу нагадати , що згідно постанови № 865 від 30.11. 2016 року лічильники тепла повині були встановити до кінця 2017 року.

А також про Закон України Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання, від 22 червня 2017 року № 2119-VIII ,

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.2. Оснащення вузлами комерційного обліку будівель, що на день набрання чинності цим Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені такими вузлами обліку, або якщо такі вузли обліку на день набрання чинності цим Законом вийшли з ладу, зобов’язаний здійснити оператор зовнішніх інженерних мереж у cтрок:теплової енергії - протягом року з дня набрання чинності цим Законом.

Тобто лічильники тепла повині встановити до липня 2018 року за рахунок Теплоцентралі.

Комментарии

Владислав Бащук,
  • 2
  • 2
  • Ответить

Тут вон с Криворожгазом и их счетчиками неясно, а вы говорите за Теплоцентраль...