Фоторепортажи - Культура

Відкриття арт-майданчика "Осередок"

Відкриття арт-майданчика "Осередок" Вчора, 17 жовтня, на подвір'ї культурно-громадського центру "Шелтер Плюс" відкрили арт-майданчик, який будували і облаштовували декілька місяців. На проєкт облаштування цього майданчика зібрали 100 тисяч гривень спільнокоштом: на нього пожертвували 200 доброчинців. Потім Український...

Арт-вечірка PARALLAX у палаці культури Саксагань

Арт-вечірка PARALLAX у палаці культури Саксагань В суботу 9 жовтня у палаці культури "Саксагань" відбулася арт-вечірка, де містяни і містянки могли насолодитись музикою, поезією, живописом і перформансами.

Концерт группы Geneza в театре им. Т. Г. Шевченко

Концерт группы Geneza в театре им. Т. Г. Шевченко Криворожская фолк-метал группа Генеза с презентацией дебютного альбома «Обрій». Генеза — это симбиоз фольклорной гармонии и хард-металл хаоса.

Dream Fest за мотивами книг і фільмів про Гарі Потера

Dream Fest за мотивами книг і фільмів про Гарі Потера В суботу 3 жовтня у криворізькому парку "Саксаганський" проходив фестиваль, за який проголосували більше 5 тисяч містян на "Громадському бюджеті". Тут відбувся конкурс косплеїв, звучала жива музика, проходили вікторини на тему магічного всесвіту і працювали фотозони. Використані також фото...

Конкурс моделей plus size в Кривом Роге

Конкурс моделей plus size в Кривом Роге Криворожанка организовала конкурс моделей plus size. Девушки выступали в национальных костюмах, дефилировали по подиуму, рассказывали о своих талантах и социальных проблемах.

Виставка котів 2021 рік

Виставка котів 2021 рік 25 вересня у Саксаганському районі, на вулиці Бикова, 2 (палац культури Мистецький) відкрилася виставка котів. З усієї України сюди привезли більше 150 пухнастиків. Тут — коти 24 різних порід, найбільш рідкісні: лікой, мелькунов, мінует, бамбіна. Скоро тут розпочнуться змагання серед котиків....

Вечер знакомств с участницами конкурса Miss/Mrs Dnepr.Region Plus size 2021

 Вечер знакомств с участницами конкурса Miss/Mrs Dnepr.Region Plus size 2021 23 сентября, состоялось знакомство с участницами конкурса Miss/Mrs Dnepr.Region Plus size 2021. В программе вечера знакомств творческие номера от участниц, модный показ, шоу программа, розыгрыш призов.

Музична частина фестивалю Industrial Fest 2021

Музична частина фестивалю Industrial Fest 2021 Після 18-ї години своєю музичною програмою криворіжців радували "Гражданин Топинамбур", "M.E.D", "Еліс", "Folky Fanky", Jscope, "Soulike", "Mr.BrodЯgos та барабанне шоу на залізних бочках

У Кривому Розі відбувся Industrial Fest 2021

У Кривому Розі відбувся Industrial Fest 2021 23 серпня у парку Героїв напроти виконкому міської ради Кривого Рогу відбувся «Industrial Fest». Це четвертий фестиваль індустріальної культури у нашому місті.

Концерт «Океана Ельзи» до Дня металурга та гірника у Кривому Розі

Концерт «Океана Ельзи» до Дня металурга та гірника у Кривому Розі У суботу 17.07.2021 на площі біля головного корпусу КНУ відбувася святковий концерт гурту «Океан Ельзи». Музиканти виконали свої найвідоміші хіти і привітали металургів і гірників із професійним святом.