Фоторепортажи - Культура

Концерт «Океана Ельзи» до Дня металурга та гірника у Кривому Розі

Концерт «Океана Ельзи» до Дня металурга та гірника у Кривому Розі У суботу 17.07.2021 на площі біля головного корпусу КНУ відбувася святковий концерт гурту «Океан Ельзи». Музиканти виконали свої найвідоміші хіти і привітали металургів і гірників із професійним святом.

Виставка випускників Факультету мистецтв КДПУ

Виставка випускників Факультету мистецтв КДПУ 8 липня бакалаври і магістри спеціальності "Образотворче мистецтво" представили свої дипломні роботи - міські та індустріальні пейзажі Кривого Рогу

Святкування Івана Купала у парку імені Федора Мершавцева

Святкування Івана Купала у парку імені Федора Мершавцева Десятки містян готувались до купальської ночі. Дівчата робили обрядові вінки із степових трав та квітів і вночі пускали їх на воду з причалу Човнової станції.

Виставки у краєзнавчому музеї літо 2021

Виставки у краєзнавчому музеї літо 2021 Фоторепортажі з трьох виставок криворізького історико-краєзнавчого музею, які зараз можна відвідати у Кривому Розі. У музеї за адресою Каунаська 16а можна замовити також супровідну екскурсію. Виставку "Мистецтво величних форм" можна відвідати у Музеї-квартирі Григорія Синиці за проспектом...

Выставка котов

Выставка котов 5 и 6 июня в Кривом Роге проводится выставка кошек. На выставке представлено более 100 котов разных пород.

Выставка охотничьих собак

Выставка охотничьих собак В Центрально-Городском районе Кривого Рога в парке имени Федора Мершавцева состоялась выставка охотничьих собак.

День пам'яті та примирення 2021

День пам'яті та примирення 2021 7 травня у Кривому Розі почались урочисті заходи до Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Запалення факелів відбулось на проспекти Миру біля монументу Перемога. Потім ветерани і чиновники відправились у дзвіницю. Урочистості продовжились у театрі імені...

Дитячий конкурс живопису імені Григорія Синиці

Дитячий конкурс живопису імені Григорія Синиці Сьогодні у міському виставковому залі відкрилася виставка переможців п’ятого дитячо-юнацького конкурсу живопису імені Григорія Синиці. Тема робіт - «У родинному колі». На конкурс цьогоріч надіслали понад 600 робіт діти із 18 областей України.

У Кривому Розі відкрилась виставка Олександра Юрченка

У Кривому Розі відкрилась виставка Олександра Юрченка У виставковій залі художньо-графічного факультету мистецтв 19 лютого, відбулось відкриття виставки живопису художника Олександра Юрченка "Мої пленерування". Майстра привітали із початком експозиції його колеги і колежанки, з якими він викладає на факультеті мистецтв. Прийшли вітати викладача і...

Премьера новой программы в криворожском цирке "WaterLand"

Премьера новой программы в криворожском цирке "WaterLand" В субботу, 30-го января в Криворожском государственном цирке прошла премьера программы цирка на воде "WaterLand". Воздушные гимнасты, акробаты, иллюзионисты в бассейне посреди манежа цирка показывают свои удивительные номера до конца февраля.