На правах рекламы

До Дня Кривого Рогу Uklon проаналізував поїздки містян

До Дня Кривого Рогу Uklon проаналізував поїздки містян

Фото: Uklon

У неділю, 28 травня, Кривий Ріг відзначає День міста. Напередодні цієї події онлайн-сервіс виклику авто Uklon поділився даними про те, як жителі та гості Кривого Рогу рухаються містом. Для цього сервіс проаналізував десятки тисяч поїздок містян у своєму райдерському (пасажирському) застосунку.

Нині Кривий Ріг як і вся країна живе в стані війни, крім того місто стало прихистком для багатьох українців. За даними компанії, сьогодні рух у місті відновився майже повністю у порівнянні з його минулорічним періодом, де станом на травень 2022 року було лише до 65%.

Загалом, починаючи з травня минулого року і до сьогодні, криворіжці та гості міста проїхали більше 22 мільйонів кілометрівта провели у дорозі 804 097 годин.

  • Найчастіше вони їздили до лікарень (13,6%), залізничного вокзалу (12,9%) та автовокзалу (8,8%). Серед інших популярних локацій – магазини (11,3%), як от «Ашан», та ТЦ «Терра» (9,3%).
  • Для комфортної поїздки криворіжці використовували додаткові опції – «Водій не палить» та «Тиша в салоні». Крім того, Кривий Ріг став одним із найбільш дружніх для тварин містом . Жителі тут активно використовували додаткову опцію «Я везу тварину».
  • Окрім поїздок, містяни користувалися також послугами доставки. Відтак кожний 27 райдер застосовував цю функцію як замовник або отримувач.
  • Усе більше поїздок в Кривому Розі закінчувалися чайовими для драйвера. Загальна сума залишених чайових безготівковим способом становить більше ніж 1 мільйон гривень.
  • Крім того, прямо під час поїздки криворіжці донатили на ЗСУ через кнопку «Донат». Зазначимо, віднедавна в застосунку Uklon стала також доступна функція регулярних донатів для системної допомоги українським військовим. Скориставшись цією функцією, кожна ваша поїздка – це донат на перемогу.

Нагадаємо, з 2014 року Uklon активно підтримує українських військових, є постійним партнером БФ «Повернись живим», а з жовтня 2022 року надає щомісячну фінансову підтримку БФ Сергія Притули. Нещодавно Uklon та БФ Dignitas завершили збір «Люті пташки» на ударні FPV-дрони українського виробництва.

Ссылка скопирована в буфер обмена