Криворожская фирма получила 36 млн за подтопленный скоростной трамвай
Фото: Первый Криворожский
В конце марта 2013 года Управление капитального строительства Криворожского горисполкома по результатам тендера заключило соглашение с ООО «Криворожметрострой» на вторую очередь ликвидации последствий подтопления скоростного трамвая, - пишут nashigroshi.org, ссылаясь на «Вестник государственных закупок».
Сообщается, что работы финансируются из средств управления капитального строительства, завершить их должны до конца 2015 г.
Напомним, что в июле 2012 года единственным владельцем ООО «Криворожметрострой» стало ООО «СК Крост» Ольги Бабенко и Светланы Боровской. В свою очередь последняя является бизнес-партнером по фирме «Дор» Валентины Темник - жены Геннадия Темника, министра регионального развития, строительства и ЖКХ.
Отметим, что Геннадия Темника называют близким другом Алексанлра Вилкула, вице-премьер-министра Украины.
Также, согласно информации «Вестника государственных закупок», до этого подряда вышеуказанная фирма никакого другого тендера не выигрывала.
17:37, 04 апреля 2013
Сначала нужно было подтопить,чтобы потом восстанавливать.
17:50, 04 апреля 2013
семейка, ***дь.
17:53, 04 апреля 2013
О..о..хо.хо мой любимый Крост. И видеоролики снимает и фонтаны делает и скоростной спасает от наводнения и всё они родненькие, все о народе заботятся.
Темник уже о народе позаботился заменив государственные ЖЕКи на частные конторки. Так сказать реформу ЖКХ провел - мусора полный город, реформу ларьков прессы провел - кругом одна семейка, что дальше будем реформировать?
18:01, 04 апреля 2013
дальше новые ларьки с прессой будут)
18:05, 04 апреля 2013
[Гость] , та они уже стоят. На перекрестке Янова и Октябрьской в 3х метрах от "фундамента" прессыМ стоит новый ларек с газетами и 40% витрин - сигареты.
18:12, 04 апреля 2013
отмывают деньги уже открыто и внаглую!
18:31, 04 апреля 2013
обещали трамвай пустить по всему городу а так ездит до кмк и назад=(
19:18, 04 апреля 2013
[Гость] ,скоростной пустить по городским путям-это будет смесь бульдога с носорогом.Харьковский институт даже отказался проектировать такую авантюру.
12:26, 05 апреля 2013
[Гость] , как точно подмечено!!!
19:45, 04 апреля 2013
руссссский ТЕМНИК.
«…восени 1237 р. війська хана Батия захопили землі Темниковської Мещери (Тмутаракані). На ній у X-XIII ст. були відсутні будь-які державні утворення. …одночасно …провів облік її населення.
У 1238 р. до держави Чингісидів приєднали ще два нових улуси: Темниковський (-ська Мешера) на чолі з Беркечаром і Мещерський – з Чилаукуном, братами хана Батия. Аби брати могли переселити до своїх володінь виділені їм народи та облаштувати землі, хан Батий зробив перерву в завоюваннях. …до «Мещери хана Бахмета» потрапили частина тюркських родів: ширинів, аргинів, татар, баринів, а до майбутньої «московської землі» – мангитів, найманів, дулатів та каракереїв, згодом багато інших, особливо до нового Московського князівства.» Москва заснована у 1272 р. ханом Менгу-Тимуром.
Мухаммед – 11 син Джучі. Родові його належали сучасна росссссийская Вологодська обл., заволзькі частини Костромської і Нижегородської обл. і те, що лежало північніше. Столицею удільного ханства був Великий Устюг або Тотьма. …слово «Тьма» означає місце дислокації ханського темника. А оскільки поруч … ще й тече річка Царёва, то … ту тьму очолював хан-оглан із роду Чингісидів. У московській історіографії усі Чингісиди з 1238 р. величались царями (царевичами), в той час як вигадані московські правителі – лише князями. І так тривало до другої половини XVI ст.. Лише Іван IV (грозний) наважився назвати себе царём. …Рашид-ад-дін …не згадує про нащадків хана Мухаммеда. …імовірно, що його діти, як і діти хана Чилаукуна прийняли християнську віру і перестали існувати для істориків мусульманської віри.
„Мещеры, или мещеряки, одна из этнографических групп поволжских татар; расселены группами … в Ворон., Горк., Куйб., Сарат., Оренб. обл-х., в Татар. и Башкир. АССР” [37,с.541]. …тюркологи, вивчаючи мову мещеряків (мішарів): „В результате смешения самых разных тюркских племён, на базе первоначального мишарского диалекта местного тюркского населения Мещ. земель возник особый касимовский говор татарского языка, который тюркологи затрудняются отнести к какому-либо татарскому диалесту… Язык же темниковских татар, наоборот, лёг в основу мишарского диалекта и стал нормой его «ЧО-кающего» говора” [40,с.15]. («ЧО-канье», то НЕ фінська, а татарська відмінність).
Коли Тохта прийшов до влади у 1291 р., він знищив усіх своїх супротивників, в т.ч. свого брата Тогрила – батька Узбека. Дивно, що Узбек залишився живий. …землі Тохти з 1312 р. стали особистим улусом Узбека. Але на півдні улусу кочували ілі (роди) Тохти, які ставилися до Узбека вороже. Тому Узбек тримався північних земель. Одначе й роди хана Біликчі (Темниковий улус), який свого часу підтримав Тохту, були Узбеку …(мінімум) – нелояльними. Ось чому хан Узбек, знайшовши певну причину, винищів практично увесь рід Біликчі (нащадки хана Беркечара), а його Мохшинський (Темниковський) улус приєднав до своїх особистих земель. З тих пір до 1445 р. улус Беркечара перебував у підпорядкуванні хана З.Орди.
Коли Тохта прийшов до влади у 1291 р., він знищив усіх своїх супротивників, в т.ч. свого брата Тогрила – батька Узбека. Дивно, що Узбек залишився живий. …землі Тохти з 1312 р. стали особистим улусом Узбека. Але на півдні улусу кочували ілі (роди) Тохти, які ставилися до Узбека вороже. Тому Узбек тримався північних земель. Одначе й роди хана Біликчі (Темниковий улус), який свого часу підтримав Тохту, були Узбеку …(мінімум) – нелояльними. Ось чому хан Узбек, знайшовши певну причину, винищів практично увесь рід Біликчі (нащадки хана Беркечара), а його Мохшинський (Темниковський) улус приєднав до своїх особистих земель. З тих пір до 1445 р. улус Беркечара перебував у підпорядкуванні хана З.Орди.
Улу-Мухаммед власне відновив давній Темниковський улус Беркечара, додавши йому землі …, у т.ч. із 1446 р. Володимир. …На півдні був нечітко визначений кордон з Вел. Ордою. На заході межувало із Вел. Литовсько-Руським князівством: …землями, які згодом Кримські хани передали Московії («8 міст» та ще «35 міст на чолі з Одоєвим»).
Після завоювання Астрахані в 1554 р., воно було зруйноване вщент військом московити. Іван ІV наказав побудувати місто Астрахань в іншому місці, використовуючи старий будівельний матеріал. І так було вчинено зі всіма містами не тільки Поволжя, але також усього півдня Золотої Орди, від Казані і Темникова до Астрахані та Азова. Все це робилося свідомо й цілеспрямовано, щоби знищити пам'ять про МИНУЛЕ Московського улусу.
Анекдотичність цієї ситуації розуміють кращі сучасні казанські, мордовські та пензенські історики: „Если по выходцам из Казанского, Ногайского, Касимовского и др. татарских ханств всё понятно, – ведь они были носителями татарских титулов ещё в своих государствах и при переходе на службу в р…(московское) княжество они почти автоматически сохраняли своё дворянское достоинство, – то в каком же государстве жили те мурзы…, которые в середине века (XIX) владели землями в Темниковской Мещере, на территории нашей Мордовии? Каким государством руководили эти татарские аристокраиы? Получается непонятно – аристократия есть, а государства нет”[40].
Сучасні історики такими запитаннями заганяють себе в глухий (5-й) кут. Бо говорили: „Темниковская Мещера (ТМ – условное название реги-)…на, охватывающего территорию всей нынешней Мордовии, юго-запада Чувашии, всей Пензенской обл., востока Рязанской и Тамбовской, юго-запада Нижегородской, запада Ульяновской, северо-запада Саратовской областей”[40].
Є татарські князі, окреслена їх земля, а князівства немає. Непорозуміння полягає в тому, що історики хочуть знайти правду, НЕ порушуючи московської історичної брехні. А це зробити НЕможливо. Тому …не вигадуймо нове, нікому не відоме, князівство (улус). Темниковська Мещера (цей термін має право на життя) була звичайним Касимовським ханством. Тільки до нього входили не частина сучасних Рязанської і Тамбовської областей, а вся їх територія, та сучасна територія Володимирської обл. до р. Клязьми. Всі інші землі вказано вірно. Саме ті землі, зі столицею у Мохші (Наровчаті), відійшли у 1238 р. до брата Батия – Беркечара, якого рос-історіографія подає як Бехана.»
19:49, 04 апреля 2013
[Гость] світло, ух-ты как интересно. А что вы курите?
13:51, 05 апреля 2013
[Гость] , дивіться "ТЕМНИК" в руссссской (финно-тюркской) википедии.
19:55, 04 апреля 2013
Все возмущены фирмы,подряды,субподряды,а это было есть и будет люди зарабатывают и живут по человечески, а остальные могут только бухтеть и продолжать на них работать.
20:52, 04 апреля 2013
Петрович, ты что ли?