Російські окупанти обурені, що їхні дружини мало роблять для їхнього повернення

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Дружини рашистів намагаються повернути своїх чоловіків додому, доки вони ще живі. Але командування не дає їм такого шансу.

Про це йдеться на сторніці Головного Управління розвідки ЗСУ.

«Яка заміна? Тут пацани 19 річні сидять» — рашист пояснює дружині, що в його підрозділі вже чекають не на ротацію, а на повне виведення з території України.

Саме про це в перехопленій розмові розповідає російському окупанту його дружина: «Будете ви там до кінця воєнних дій. Не раніше осені. Тобто, не раніше вересня. Заміни вам немає. Навіть тих, у кого контракти закінчуються – все одно будуть там, доки не закінчаться воєнні дії».

Чоловік обурюється тим, що дружини військових замало роблять для їхнього повернення. Каже, що потрібно звертатися в прокуратуру. На що дружина заперечує: «А що в прокуратурі скажеш? Ти контракт підписав». Військовий пояснює, що ця ситуація примусить їх іти на крайні заходи: «Якщо нічого не зміниться, люди дізнаються цю інформацію і почнуть самі себе стріляти. Іншого виходу немає, як додому поїхати. Тут або тебе, або ти. Кожного дня сидиш і думаєш: пиз… (вдарить) поруч з тобою, залишаться від тебе одні кросівки». А на чергові заперечення дружини щодо відсутності заміни, каже: «Нехай повністю виводять. Яка заміна? Тут пацани 19 річні сидять…»

Підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
27 мин

Все хорошо

06 : 20

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com