Пісня про повітряну тривогу, горловий спів і кавери, — у Кривому Розі відбувся «безпечний вечір»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
12 червня у Кривому Розі відбувся один із концертів циклу «Безпечний вечір», які влаштовують волонтери.

Цього разу творче угруповання Poroda організувало виступи трьох виконавців — Олексія Жука, який під власний акомпанемент дивував присутніх горловим співом, він виконував народні пісні російською мовою

Одна з виконавець виконувала переспіви українських гуртів.

Виконував власні композиції цього вечора в гурт Alcohol Ukulele з Харкова. Музикантки приїхали з інших міст, де наразі живуть, поки у Харкові небезпечно.

Одну з пісень вони присвятили сигналу повітряної тривоги, який вкрав в українців весну, іншу — херсонській баржі із кавунами.

Оскільки гурт приїхав не у повному складі, а звучали скрипка, укулеле, гітара і голоси Тетяни Сидоренко, Аліси Шевцової та Юрека Якубова, одна із організаторок заходу Ірина Божко висловила надію, що невдовзі гурт зможе зібратися у повному складі й дати дійсно безпечний концерт.


Відвідувачі та відвідувачки зібрали на благодійному вечорі 3700 гривень для військових та переселенців, їх волонтери BigFazenda та poroda спрямують на допомогу тим, від кого надійде запит.

Якщо ви хочете фінансово допомогти тим, хто вимушено виїхав зі своїм міст, сіл та містечок, Ви можете принести харчові продукти та засоби гігієни у BigFazenda на Віталія Матусевича, 17.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.