Рятувальників Криворізького району нагородили за сумлінну службу
![Рятувальників Криворізького району нагородили за сумлінну службу Рятувальників Криворізького району нагородили за сумлінну службу](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/559884_7d3c4cf6c76937aecc5264200061385592b73da1bde787a046f0c78e44c0e1bf1654856454.jpg)
Фото: ДСНС Дніпропетровської області
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Дніпропетровській області.
Від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні рятувальники гасять пожежі, розбирають завали, розміновують території України та рятують сотні людей.
Очільник ГУ ДСНС зустрівся з пожежниками Криворізького та Нікопольського районів. Повідомив особовому складу про перебіг подій в області, довів оперативну обстановку, яка наразі є актуальною та перевірив забезпечення комфортних та безпечних умов роботи співробітників.
За сумлінне виконання службових обов'язків, за відданність та порятунок людських життів, він нагородив Подяками Головного управління кращих співробітників частин:
- у місті Зеленодольськ в 20-й ДПРЧ,
- у місті Апостолове в 51-й ДПРЧ,
- у місті Марганець в 33-й ДПРЧ,
- у місті Покров в 44-й ДПРЧ.
Щоб бути в курсі всіх останніх подій підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/559881_7d3c4cf6c76937aecc52642000613855540666_a9b2570441936c31bb3dba6c92a8000d1654856472.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/559883_7d3c4cf6c76937aecc52642000613855540668_a9b2570441936c31bb3dba6c92a8000d1654856472.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/559882_7d3c4cf6c76937aecc52642000613855540670_a9b2570441936c31bb3dba6c92a8000d1654856472.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/559880_7d3c4cf6c76937aecc52642000613855540665_a9b2570441936c31bb3dba6c92a8000d1654856472.jpg)