Щоб недопустити розповсюдження амброзії, криворізькі чиновники розмістили борди

Щоб недопустити розповсюдження амброзії, криворізькі чиновники розмістили борди

Фото: Управління екології виконкому міської ради

Криворізькі чиновники вкотре вирішили боротись з амброзією розміщенням бордів.

Інформує про це Управління екології виконкому міськради Кривого Рогу.

Його фахівці відзвітували перед громадськістю про розміщення інформації на бордах.

Вони вважають, що це якось допоможе амброзії не розповсюджуватись, а відтак не зменшиться вплив на здоров'я людини. Чиновники котрий рік поспіль пишуть на бордах: «Стоп амброзія! Вирви алерген з корінням».

Нагадаємо, коли людина дихає, пилок амброзії затримується на слизовій оболонці носа або рота, а може зачепитись і за бронхи. Він легко проникає у кров, саме тому амброзія характеризується високою алергенністю.

Існують три основні перевірені способи боротьби із цією карантинною рослиною:

  • біологічна боротьба — травозаміщення,
  • механічна — покіс,
  • хімічний спосіб — обприскування гербіцидами.

У людей, які мають алергію на амброзію, полин чи інші карантинні рослини, може бути головний біль, кашель, утруднене дихання та хрипи, можуть свербіти очі, вуха, початись сльозотеча, першити в горлі. Інколи у алергіків з'являється першіння в горлі, нежить, закладає ніс, вони починають чхати і навіть можуть втратити нюх чи смак.

Ще чиновники закликають містян не смітити біля водойм. Чи є у місті пляжі, де було б дозволено купатись, наразі невідомо — Управління преси та інформації виконкому міської ради Кривого Рогу ігнорує питання нашого медіа.

Дивіться відео про ефективну боротьбу із амброзієюНадсилайте новини на комунальну тематику, про надзвичайні події редакції «Першого Криворізького» усього у два кліки.

Редактор: Софія Скиба

Ссылка скопирована в буфер обмена