Криворожанка створила петицію про надання права учням продовжити навчання у 10-11 класах в СШ №70

Криворожанка створила петицію про надання права учням продовжити навчання у 10-11 класах в СШ №70

Фото: Первый Криворожский

Місцева мешканка зареєструвала петицію на сайті міської ради, щоб у Криворізькій спеціальній школі №70 надали учням право продовжити навчання у 10-11 класах.

Інформація про це розміщена на сайті Криворізької міськради.

У тексті петиції зазначається, що 14 січня 2022 року на пленарному засіданні позачергової сесії Криворізької міської ради підтримано петицію «Реорганізація Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №70 у гімназію з підрозділом початкова школа».

Однак авторка петиції Олена Масюк вважає, що таке рішення про припинення формування 10,11 класів у СШ №70 підлягає перегляду.

Пояснює, що наповнюваність закладу освіти становить 90%.

Також Олена запевняє, що Криворізька СШ №70 користується попитом та довірою у мешканців міста.

Станом на ІІ семестр 2021-2022 навчального року кількість учнів становить 414 осіб, з яких 30 навчається в 9 класі, із яких 23 учні бажають продовжити навчання у 10 класі.

Цей заклад освіти є спеціалізованим, з поглибленим вивченням економіки та правознавства.

"Припинення формування 10,11 класів у Криворізькій СШ №70 в першу чергу направлено на порушення інтересів дітей-учнів та не буде забезпечувати доступність загальної середньої освіти, зокрема в частині отримання кожною дитиною безкоштовної повної середньої освіти поруч з місцем проживання.

Особливо це заслуговує на увагу в умовах введення в Україні воєнного стану в розрізі забезпечення якнайкращої безпеки дітей
", — пише авторка петиції.

Олена зазначає, що учням варто забезпечити знайому та коротку дорогу до школи, з можливістю батьків супроводити своїх дітей.

Водночас припинення формування 10,11 класів призведе до того, що після закінчення навчання у середній школі батькам потрібно буде шукати освітній заклад для продовження здобуття їх дітьми повної освіти.

Зважаючи на те, що місто Кривий Ріг має значну довжину, враховуючи транспортні проблеми міста, а також проблеми з пальним дітям варто надати безпечні та комфортні умови пересування.

Авторка просить Криворізьку міську раду переглянути План заходів щодо подальшого функціонування закладів загальної середньої освіти, а також створити на базі даного навчального закладу ліцей для учнів 1-11 класів (початкова, базова середня та профільна середня освіта).

Станом на 09:00 9 травня петиція набрала 281 голос криворожан з тисячі необхідних для того, щоб її розглянули криворізькі депутати.

За петицію можна проголосувати на сайті Криворізької міськради.Ссылка скопирована в буфер обмена