Поранених під час артобстрілу в Твердомедове привезли у Кривий Ріг
![Поранених під час артобстрілу в Твердомедове привезли у Кривий Ріг Поранених під час артобстрілу в Твердомедове привезли у Кривий Ріг](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/5125b195/559777_b0c77ac9e50e985e5b92101ab2856add1eedbaa5b4c835fceca52b28a800fc991654715208.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це у вечірньому зведенні повідомив Олександр Вілкул, начальник Військової адміністрації Кривого Рогу.
Жінці 46 років, а чоловікові — 52, вони отримали важкі поранення. Їх оперативно евакуювали у Кривий Ріг. Медики борються за життя чоловіка, адже він дійсно у дуже складному стані, говорить спікер.
Ситуація у Кривому Розі з огляду на воєнний стан спокійна. Окупаційних військ на території Дніпропетровської області нема. Триває 105 день героїчної оборони українців від російських окупантів.
Нагадаємо, росіяни сьогодні гатили артилерією і по Криворіжжю