Суд заборонив діяльність партії, нардепом від якої був Олександр Вілкул

Главное фото новости
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Сьогодні, 8 червня, Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність політичної партії «Опозиційний блок», повідомляє Рух «Чесно».

Суд вирішив, що майно партії та всіх її осередків, згідно з рішенням суду тепер передається державі. Колеги з руху «Чесно» зауважують: саме рішення може бути оскаржене у Верховному Суді.

Нагадаємо, нинішній голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул був народним депутатом України 8-го скликання із листопада 2014 року. Його обрали за списком партії «Опозиційний блок» (№ 2). Член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

Доповнено:

Опоблок позиціонував себе як «партія миру та розвитку». Світлина зі сторінки партії у соціальній мережі. 2019 рік.Нижче копія судового документу:
“Заборона партій сама по собі не дасть нам бажаного результату. Ми знаємо про те, що вже забороняли “Компартію”, далі у нас перестала працювати “Партія регіонів”. І багато хто перейшов або в “Опоблок”, або в ОПЗЖ, або в інші проросійські партії. Ми це питання досліджували.

Політики із вказаних політсил й далі працюють, створюючи нові партії. Прокуратура розслідує понад 2 000 фактів держзради і лише 18% направлені до суду. Головна мета нашого Реєстру — пам’ятати про кожного колаборанта і зрадника. Правоохоронці мають притягати їх до відповідальності. Тоді такі політики не зможуть балотуватися знову. Інакше нам знову доведеться боротися з ними і їхніми новими проєктами”, — говорить лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

Територіальну організацію політичної партії «Опозиційний Блок» у Кривому Розі очолював Олег Жицький, членами політради були Раїса Костиркіна, Сергій Маляренко, Денис Махиня, Георгій Похил, Сергій Смєлий.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 4 мин

Все хорошо

05 : 58

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com