У Кривому Розі збирають підписи під кількома десятками петицій — що у ТОПі

У Кривому Розі збирають підписи під кількома десятками петицій — що у ТОПі

Фото: Karolina Grabowska з сайту Pixabay

Криворіжці продовжують подати електронні петиції, які є невіддільним елементом впливу на самоврядування у місті.

На сайті виконкому міськрої ради Кривого Рогу у розділі петицій наразі активні більше 30 петицій.

Одна із найпопулярніших петицій — про заборону перейменовувати топоніми на честь проросійських політиків. Наразі вона зібрала 771 голос з 1000 необхідних.

Криворожанка Анна Атаманчук, авторка петиції, пропонує задля збереження миру і злагоди всередині Криворізької територіальної громади, для уникнення непорозумінь і протистоянь пропоную закріпити у відповідних документах, якими керуються органи місцевого самоврядування Кривого Рогу, заборону називання об'єктів топоніміки Кривого Рогу іменами осіб, які були членами чи висуванцями заборонених в Україні проросійських політичних партій, а також осіб, щодо яких не завершено слідство, та забезпечити дотримання цієї норми в тому процесі перейменування об'єктів топоніміки Кривого Рогу, який зараз триває.Є й інша пропозиція — скасувати ініціативу перейменування проспекту Гагаріна на честь померлого мера Костянтина Павлова. Вона наразі набрала 739 голосів із 100 необхідних для розгляду на сесії виконкому міської ради.

Петицій щодо перейменування вулиць на сайті зараз більше десятка. Є такі, що повторюються — вони стосуються ймовірного перейменування проспекту Гагаріна. Хтось пропонує назвати його на честь усіх Героїв України, хтось на честь першої жінки-Героя, бойового медика Інни Дерусової.

Активно набирає голоси петиція активіста Владислава Бащука. Криворіжець хоче, аби повернули на маршрут №231.

Мешканець просить змінити рух маршрутного таксі №231 на житловому масиві Зарічний. Він хоче, щоб від ринку «Габро» організували рух цього маршруту через 125 школу, станцію «Зарічна» та ринок «Босфор», до кінцевої зупинки «станція «Електрозаводська».

Зараз ця петиція набрала 484 голоси.
Серед петицій є і такі, в якіих криворіжці просять підвищити зарплату шахтарям, а це не входить у компетенцію міської влади.

Ще мешканці просять облаштувати парки на Піонері та 129 кварталі.Нагадаємо, щоб петицію на сесії розглянули депутати, треба, аби вона набрала 1000 голосів протягом трьох місяців.

Підпишіться на Telegram-канал «Першого Криворізького», щоб першими дізнаватись про важливі новини міста та країни.

Ссылка скопирована в буфер обмена