Усі українські атомні станції працюють стабільно

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Станом на 10:00 6 червня 2022 року всі діючі атомні електростанції України стабільно виробляють електричну енергію. Сумарна поточна потужність енергоблоків забезпечує необхідні обсяги електроенергії для потреб країни.


Про це повідомляє Енергоатом.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках атомних станцій і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.
В умовах воєнного стану та повномасштабної війни з росією головним пріоритетом НАЕК «Енергоатом» визначає питання безпеки ядерних установок. Тому основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщень і будівель електростанцій, периметри захищених зон та прилеглих територій, а також особливо важливих об’єктів АЕС за межами їхніх захищених зон – під посиленим наглядом і контролем.

Запорізька АЕС і місто Енергодар досі захоплені та контролюються російськими військовими, але всі енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом й працюють на потреби України. Ротація працівників відбувається.

Формально окупанти в роботу станції не втручаються, але всі технічні рішення персонал змушений погоджувати з їхнім військовим командиром. Ядерна та радіаційна безпека продовжують перебувати під загрозою, адже в умовах окупації люди не мають можливості спокійно працювати й повноцінно відпочивати.

Щоб бути в курсі всіх останніх подій підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

04 : 30

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com