СБУ отримала доступ до путінських методичок

Главное фото новости
Фото: СБУ
1kr.ua
СБУ отримала доступ до пропагандистських методичок російських спецслужб про «правильне висвітлення спецоперації» в Україні.

Співробітники 5-го відділу фсб визнають у своїх документах, що населення росії досі не розуміє, чому війна була єдино можливим способом «вирішення цілей рф», повідомляє речник СБУ Артем Дехтяренко.

Тож намагаються знайти нові аргументи, щоб пояснити це, і водночас виправдати злочини російських військових.

У цих методичках окупанти доволі правдиво вказують наслідки, з якими вони зіткнулися після нападу на Україну:
  • недовіра до російських ЗМІ навіть в самій рф
  • високий рівень пацифізму серед російської молоді
  • цілковита відсутність підтримки українцями дій російських загарбників
Щоб змінити ситуацію, на думку російських спецслужб, треба створювати більше роликів про «гєроєв асвабадітєлєй», порятунок тварин, возз’єднання розлучених сімей… тобто більше «мімімішних» історій, яких зараз не вистачає.

Натомість весь світ зрозумів, що російська армія – ґвалтівники, мародери та воєнні злочинці.

У перехопленнях СБУ ці факти неодноразово підтверджували самі окупанти, розповідаючи про катування та розстріли мирних людей, грабунок побутової техніки, поїдання домашніх собак.

Ще один спосіб відбілити злочини рф за цією методичкою – вигадування так званих «історій успіху» на окупованих територіях та плани з їхньої післявоєнної відбудови.

Але спершу фсб вимагає відключити на них трансляцію всіх українських телеканалів і запускати в ефір російські програми з безглуздою тезою: «Ми воюємо за вас, що потім вам передати ці території».

Проте єдине, чим «відзначились» російські окупанти – це своїми звірствами, вбивствами мирних людей та знищенням українських міст і сіл. А замість «відбудови» загарбники крадуть і вивозять все, що бачать: від фенів до зерна та металу.

А щоб поширювати необхідні наративи на українських територіях, окупанти планують «в умовах заборони російського телерадіомовлення запустити проекти нових медіа і реальні сітки агітаторів». Їм навіть в голову не приходить думка, що жодна пропаганда не зможе змінити ставлення українців до окупантів. Бо ми на власні очі бачили їх «агітацію» бомбами і кулями.
Читайте також: Резніченко розповів про наслідки сьогоднішнього обстрілу Криворізького району

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
18 мин

Все хорошо

01 : 17

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com