Подружжя Кудрявцевих, засуджених за наругу над тілом доньки, просить виправдати їх

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 31 травня, відбулося засідання апеляційного суду, на якому прийомні батьки Аміни Менго, тіло якої спалили, просили виправдати їх.

Про це із залу суду повідомляє журналістка, яка слідкувала за розглядом справи у суді першої інстанції.

На судовому засіданні досліджували матеріали справи, зокрема результати слідчих експертиз та відео. Учасники процесу закінчили вивчення усіх доказів та перейшли до судових дебатів.

Захисник Юрія Кудрявцева Олег Ткаченко сказав, що дитина була спалена і ці дії кваліфікували за 297 статтею ККУ: «Саме по собі спалення не є глумлініям над трупом. Докази, отримані по справі протокол допиту Юрія Кудрявцева недопустимі. Бо досудовим розслідуванням займався слідчий Мельник. Гоптарев виніс постанову, яку не підписали. Призначили прокурора і постанова була датована 20 травня, але справа почалася 3 червня 2017 року. Для створення групи слідчих потрібна постанова, якщо вона не підписана, то докази — недопустимі». Олег Ткаченко попросив суд виправдати його підзахисного.

Юрій Кудрявцев підтримав позицію захисника.

Тетяна Кудрявцева сказала, що вона не мала можливості підготуватися до судового засідання, оскільки до наступного понеділка вона буде знаходитися у карцері.

Адвокат Тетяни Кудрявцевої Сергій Митрошин зазначив, що докази, на які спирається сторона обвинувачення, були отримані незаконним шляхом, оскільки їх збирали не уповноважені особи. Він попросив направити справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Елла Менго, бабуся загиболї Аміни, сказала, що суд першої інстанції ухвалив правильне рішення: «Вони спалили дитину».

Ірина Чуйко, представниця органів опіки, підтримала позицію Менго: «Чому ніхто не думає про потерпілих? Про права Аміни Менго? Дитини немає в живих. Кудрявцеви продумали усе. Якщо смерть була природньою, то потрібно викликати поліцію та швидку. Але вони цього не зробили, тому їм є що приховувати».

Прокурорка Олена Велегура теж вважає, що докази достовірні й підтверджують факт винуватості Кудрявцевих у скоєних злочинах.

Суддя поцікавилася у Тетяни Кудрявцевої, чому вона не може висловитися у судових дебатах, оскільки справа триває вже більше 5 років.

«Я не можу підготуватися самостійно. Мені потрібна допомога адвоката. Мені потрібно час до понеділка, після того, як я вийду з карцеру», — відповіла Кудрявцева.

Члени колегії суддів не задовольнили клопотання Тетяни Кудрявцевої про перенесення судового засідання: «Нам не зрозуміло, що ви порушили і чому опинилися у карцері. Вчора вам надали час на підготовку».

Тетяна Кудрявцева попросила розділити виплату моральної компенсації Менго у розмірі мільйон гривень між обома обвинувачуваними.

Тетяна Кудрявцева промовила останнє слово. Вона попросила суд скасувати вирок суду першої інстанції й направити на повторний розгляд до суду першої інстанції та змінити запобіжний захист на цілодобовий домашній арешт.

Юрій Кудрявцев скаже останнє слово завтра, 1 червня, о 13:00.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.