Криворіжці мають передати показання лічильників води
![Криворіжці мають передати показання лічильників води Криворіжці мають передати показання лічильників води](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c82ce02f/559188_16f045d77fdba3555ee19992666cb88d74658acc19196477efc0f58892328b691653939923.jpg)
Фото: Первый Криворожский
КП «Кривбассводоканал» просить городян передавати показники в останній день місяця.
Зручніше це робити на сайті «Новаком» або через додаток Приват24.
З 1 січня у Кривому Розі зросли тарифи на водопостачання та водовідведення. Вартість за 1 м3 централізованого водопостачання становить 15,972 гривень, за 1 м3 водовідведення – 15,396 гривень.
Разом (вода та стоки) за 1 м3 обійдуться містянам у 31,368 гривень.
Редакція «Першого Криворізького» нагадує, що з 1 по 5 числа місяця потрібно передати показання лічильників газу, а першого дня місяця – показання лічильників електроенергії.
Підписуйтесь на наш telegram-канал.