Російські солдати готові вбивати своїх генералів, які примушують їх йти в наступ

Главное фото новости
Фото: СБУ
1kr.ua
На Донеччині контрактники рф ледь не розстріляли свого генерала Валерія Солодчука та його охорону, які приїхали, аби приборкати бунт і змусити «відказників» продовжувати воювати. Солдати відмовилися виконувати наказ і були готові підірвати «високих гостей».

Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ.

«У нас батарея практически вся в отказ пошла. Он начал стволом махать, стрелять: «Я, говорит, вас завалю, если вы, нах*й, не поедете туда!...» И все. Тут пацаненок: «Иди, говорит, вали!». Еб*ть, он гранату, чеку выдернул, говорит: «Ну давай, застрели, говорит, меня! Вместе, говорит, подорвемся тут». Всё. Там и спецназовцы на нас тоже стволами тыкать начали, мы на них стволами. Короче, чуть не перестрелялись все нах*й. Он в свой бобик сел, уехал», — розповідає своїй дружині російський загарбник.

Він скаржиться, що від їхньої бригади (понад 600 осіб) залишилась лише третина, а решта — загинули чи поранені.

Тож він радо підхоплює слова дружини, що з України треба тікати: «После еб*чих слов, я что-то вообще не хочу тут оставаться!».

Щоб бути у курсі всіх останніх подій підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 4 мин

Все хорошо

05 : 37

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com