Єдина база вакансій з'явиться в Україні: подробиці

Єдина база вакансій з'явиться в Україні: подробиці

Фото: Первый Криворожский

В Україні запустять єдину базу вакансій. Там будуть з'являтися вакансії не тільки від державного центру зайнятості, а й з найбільших сайтів з пошуку роботи.

Про це повідомляє Міністерство економіки на своєму сайті.

Держслужба зайнятості за участю Мінекономіки домовилася про співпрацю з топ-5 сайтів з пошуку роботи в Україні: robota.ua, work.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua. Результатом цього стане створення єдиної бази з вакансіями.

"Наповнення бази здійснюватиметься силами Державної служби зайнятості та агентств з пошуку роботи. Оновлення ресурсу - в режимі реального часу", - йдеться в повідомленні.

За словами заступника міністра економіки з питань цифрового розвитку Ігоря Дядюри, на єдиній платформі буде консолідуватися інформація про роботодавців і претендентів.

"Ми локалізуємо максимум пропозицій на ринку праці і дані про кадровий потенціал на одному майданчику, що дозволить підприємцям швидко знайти працівників, а людям роботу. Швидке працевлаштування українців відіграє провідну роль у відновленні економічної активності", - зазначив він.

Також повідомляється, що сайти з пошуку роботи отримають доступ до даних Держслужби зайнятості, щоб розміщувати у себе інформацію про вакансії.

Читайте також: Нацбанк пояснив правила валютного ринку - гривня залишається фіксованою

Ссылка скопирована в буфер обмена