Кабмін оновив правила виїзду за кордон для чоловіків: які категорії можуть виїжджати

Главное фото новости
Фото: ДПСУ
1kr.ua
Уряд змінив правила перетину державного кордону для військовозобов’язаних чоловіків. Під час війни за кордон можуть виїжджати водії, залізничники та спортсмени.

Про це йдеться у постанові Кабміну від 20 травня 2022 року.

Водіям та спортменам виїжджати можна на термін у 30 днів, далекобійникам — 45 днів, залізничникам — 6 місяців.

Водії

Під час воєнного стану дозволено пропускати водіїв, які здійснюють перевезення медичних вантажів, вантажів гуманітарної допомоги автомобільними транспортними засобами для потреб Збройних сил, інших військових формувань, а також населення України.

Також дозволено пропуск водіїв компаній, які мають транспортні ліцензії. У такому разі перетин державного кордону здійснюється тільки на транспортному засобі, повна маса якого становить 3500 кілограмів і більше.

Залізничники


Працівники підприємств залізничного транспорту, які забезпечують функціонування та безперебійну роботу залізниці, мають дозвіл на виїзд. Це рішення ухвалюється строком трохи більше ніж шість місяців на основі листів підприємств залізничного транспорту, у яких містяться відповідні обґрунтування і підтвердження обсягів перевезень вантажів залізничним транспортом під час воєнного стану.

Спортсмени

Під час воєнного стану пропуск дозволяється тим спортсменам, які входять до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю; тренерам зі складу національних збірних команд, спортивним суддям та іншим спеціалістам, які забезпечують, зокрема, організаційний, науково-методичний, медичний супровід, антидопінговий контроль та підготовку спортсменів, які включені до складу національних збірних команд України.

Щоб бути в курсі всіх останніх подій підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.