Святкуватимемо перемогу у Криму, — військові, які боронять Криворізький район

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Олександр закінчив військову академію у 2014 році, попав на ротацію і захищає Україну з того часу. Зараз Олександр зі своїм підрозділом тримає позиції на кордоні між Криворізьким районом та Херсонщиною.

Окупаційні війська нехтують правилами міжнародного права, стріляють із "градів" по житловим будинкам. Багато людей виїхали, але все ще дехто залишається.

Окупанти намагаються просунутись вперед, зайняти більш вигідні позиції, характер бойових дій стабільний, не змінюється, противник наносить артилеристські удари, є спроби прорвати оборону.

Олександр запевняє, що мешканцям Криворізького району не треба хвилюватись, адже українські війська стали потужніші, а військові вмотивованіші. Підрозділ не допустить прорив до Кривого Рогу. Мета бійців — звільнення території Херсонської області та Криму.

Жителі Херсонщини, які вибираються з окупації розповідають українським бійцям про окупантів, що ті не нехтують крадіжками, мародерством. Вони крадуть автівки, побутову техніку, одяг, включно з білизною, вирізають свійських тварин.


Оксана служать у лавах ЗСУ вже 18 років. Вона говорить: «Наші недружелюбні сусіди обстрілюють, через що страждають звичайні люди, але настрій у бійців оптимістичній, всі заряджені позитивом, говорять, що перемогу будем святкувать у Криму».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.