МЗС Британії надіслало 5 мільйонів фунтів стерлінгів на підтримку української армії

Главное фото новости
Фото: Національний банк України
1kr.ua
Міністерство закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії надіслало 5 мільйонів фунтів на підтримку Збройних сил України.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

18 травня Національний банк України отримав від Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії 5 мільйонів фунтів стерлінгів (або понад 182 млн гривень у еквіваленті) на спеціальний рахунок, для української армії.

У Нацбанку зазначили, що 30 березня Міністерство закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії вже надсилало 20 млн фунтів стерлінгів (або понад 768 млн гривень у еквіваленті) на спецрахунок НБУ. Це була найбільша сума, що надійшла на підтримку Збройних сил України одним платежем у іноземній валюті від закордонних благодійників з початку війни з росією.

«Ми щиро дякуємо Міністерству закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії за цей значний благодійний внесок у захист Україною не лише власної свободи та незалежності, але й миру і демократичних цінностей усього світу. Ми високо цінуємо партнерські відносини з урядом Великобританії та вдячні за всебічну підтримку України у боротьбі з російським агресором», — сказав голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Він також додав, що під час війни Україна як ніколи відчуває потужну підтримку від усього британського народу.

Зокрема, майже п’ята частина коштів, що надійшли в іноземній валюті для підтримки українських військових на спецрахунок НБУ, це донати в фунтах стерлінгів.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.